RAKOVINA

VYLÉČIT SE JE MOŽNÉ

Nevzdávejte se kvůli negativní prognóze!!!!

OD ABSOLUTNÍHO BOHA HÁBA SOLÚTA AGAPE MELCHISEDEKA AUM AUMLÁVA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU AUMJEHOVY AUMMATRIXE

RAKOVINA

JE TREST BOŽÍ ZA KOLEKTIVNÍ VINU ALE, PROTOŽE JSTE NEBYLI INFORMOVÁNI SPRÁVNĚ A BYLI JSTE POSYPÁVÁNI TOXICKÝMI LÁTKAMI. RAKOVINA SE ŠPATNĚ FALEŠNĚ DIAGNOSTIKOVALA A ŘEZALY SE ZDRAVÉ ORGÁNY. CHEMOTERAPIE BYLA NEJTOXIČTĚJŠÍM JEDEM, KTERÝ NIC NELÉČIL, POUZE ZPŮSOBOVAL SPOUSTU NEGATIVNÍCH ÚČINKŮ. RADIOTERAPIE PÁLILA ZDRAVÉ TKÁNĚ A NIČILA ORGÁNY. NYNÍ JE KONEC TRÁPENÍ. RAKOVINA JDE LÉČIT.

MŮŽETE V TOM BÝT ÚPLNĚ NEVINNĚ.

MŮŽETE BÝT ZAKOVENÍ A PŘEKYSELENÍ.

MŮŽETE MÍT PLÍSNĚ.

MŮŽETE MÍT PARAZITY.

MŮŽETE MÍT METABOLICKÉ ZBYTKY V SOBĚ.

MŮŽETE BÝT OVLIVNĚNI NEGATIVNÍM ELEKTROSMOGEM.

TAKŽE, MUSÍTE VYLOUČIT POSTUPNĚ VŠECHNY MOŽNOSTI.

Akutní stavy, které ohrožují život bezprostředně, se musí operovat, pokud to jde. Pokud to jste schopni vydržet, ihned přejděte na aloe vera gel LR nalačno v dávce 2x vyšší, než je doporučena, tedy 2ml/kg váhy ve třech denních dávkách. K tomu přidejte Imunobran 1000 105 sáčků 3x1 denně do vody nalačno. K tomu přidejte chlorellu pyrenoidosu Green Ways 2x24 tbl nebo Naturgreen 2x30tbl denně. Pokud by nebyl Imunobran, berte Mycelcaps Finclub 3x5 denně.

Produkty si objednáte nejlevněji ZDE:

 K tomu musíte přejít na absolutně syrovou stravu a vydržet minimálně 3 měsíce. Syrová strava je pouze zelenina a ovoce, které jezte jednodruhově, tedy každý druh zvlášť s minimální pauzou půl hodiny. Jezte každé dvě hodiny, ať nemáte hlad. Dopoledne až do 14 hodin ovoce, po zbytek dne zeleninu. Nepijte ovocné šťávy, pouze zeleninové. Pokud vám nechutnají, nepijte nic než vodu čistou, ideálně alkalickou. Které alkalizátory použít vám řekneme. Musíme projít trh. Korálová voda Coral Club z Japonska není vhodná, protože je radioaktivní. To byste se moc nevyléčili.

PO TŘECH MĚSÍCÍCH SI ŘEKNEME VÍCE.