INKARNAČNÍ SOUDNÍ REKURÁT

ŽIVOTOPIS

PONIČENÁ A ZNEUŽITÁ IDENTITA ZLOČINCI.

CYKLICKÉ HISTORICKÉ TĚLO

NARODILA JSEM SE V TÉTO INKARNACI JAKO KATEŘINA CHMELÍKOVÁ.

Pro ty, kteří nevědí, jak se tvoříme, 
je nutné uvědmit se o našem skutečném půdovu v sekci TAJEMSTVÍ NEJSVATĚJŠÍHO GRÁLU
aby moje slova nepovažovali za výplod choré mysli. 

Naše evolučně se vyvíjející 

experimentální stvoření 

je skutečně 

geniální vědecko-technický programátorský zázrak.

Nechala jsem si před nedávnem udělat genetické testy původu, abych věděla, 

kudy putovala moje rodina, a zjistila jsem, že jsem po genetice 

100% VÝCHOD.

Během let  2014 - 2021, tedy až dosud, jsem se věnovala meditacím ve tmě, meditacím na frekvenci 432Hz na modlitbách a dostala jsem se do svého matrixového těla a otevřela se mi plně historická paměť, která se zlepšuje kontaktem s historickými památkami a tím, že se neustále ptám ABSOLUTNÍCH BOHŮ A VELEKNĚŽÍ nad sebou v telepatické komunikaci jak to všechno vlastně v mé historii reinkarnací bylo. 

Tato paměť se otevírá všem nejprastarejším duším lidstva, pokud dodržují pravidla jak to mají udělat. 

Ty sepisujeme na webu

www.telepatickakomunikace432hz.cz

Mám v krvi Západní Indy, Pákistánce, obyvatele Iránu, Aškenázi Židy, Turkmeny, Tádžiky, Svanua, Avary, Uzbeky, Litevčany, Lotyše, Finy a Maďary. Moje rodina je v Čechách usazená ale minimálně dvě staletí. Máme záznamy až do prapradědečků a praprababiček, asi 4 generace zpět.

V této poslední reinkarnaci ve fyzickém těle člověka planety Země BOHEMIE, jsem se narodila do obyčejné rodiny žijící na vesnici na okraji města, složené většinou z lidí prastarých šlechtických rodů s dlouhými genetickými liniemi, které měly být fašisticky zneužívány a polovina mé linie i za socialismu. 

Navazuji na informace, které jsem podala na webech 

www.psychotronickavalka.cz 

www.historieplanetyzeme.cz.

Pardubicko bylo fašisticky genocidně napadeno psychotronickým násilím nejvíce a nejdéle v naší vlasti, neboť leží ve středu Evropy a fašisté si sem do podzemí umísťovali tajné psychotronické zbraně a testovali si je na našich obyvatelích skrze násilím nebo lstí donucené psychotronické katy vlatního národa. 

Fašisté vyhlíželi narození BOŽÍ MANŽELKY podle proroctví z ukradeného L'MURTENETU od roku 1874. ZDE MÁTE CELOU HISTORII JAK BYL L'MURTENET L'MORTE UKRADEN.

https://www.svedkovejehovovidekujeme.cz/historie/

Můj otec byl mučen vadnými systémy státu jako syn kulaka tak, že rodina žila ve zvláštním stresu z jeho divného chování, které nikdo nechápal. 

https://www.katerinakonradova.com/umuceni-frantiska-chmelika/

Tím mi těžce poškodili intuici a instinkty a byla jsem z toho masochistická subina. 

OTEC HODNĚ NADÁVAL A NA NÁS DĚTI BYL PŘÍSNÝ A PROKOVAL NÁM ZLO. Jeho oblíbená věta na mně, neb mi padala záda, protože jsem se rychle stavěla na nahy a nelezla jsem, což je znak geniálních dětí, tak na mě křičel, že prý chcípnu na skrčeninu. Myslel si ale, že nám tím pomáhá, jinak bych dopadla mnohem hůře. Všechno si pak po své smrti odpracoval a zachraňoval mě po svém odchodu na nebesa. Je jedním z velitelů PANACEJSKÉ ARMÁDY ETHERU. Mého otce Františka MILUJI a posílám mu do etheru pozdravy.

PROKLÍNAT SE NESMÍ. SLOVO TVOŘÍ. POZOR, ŽIJEME REALITU BUMERANGU. BERU VŠECHNA SVÁ PROKLÍNÁNÍ NA KOHOKOLI ZPĚT A NEUTRALIZUJI JE. NEPŘEJI NIKOMU NESPRAVEDLIVÉ ZLO.

PŘEJI VŠEM ABSOLUTNÍ NIRVÁNU DLE POŘADÍ JAK SI JÍ ZASLUHUJÍ.

Moje maminka mě zase občas, když jí ruply nervy, mlátila plácačkou na mouchy a často nespravedlivě. Nenaučila mě uklízet si pokoj a tak když zjistila, že je tam nepořádek, už to lítalo. 

Tím jsem ovšem na sebe přitahovala šikanu davu, která byla v karmě rodu. 

Navíc jsem v pěti letech ohluchla z psychotronického mučení. Fašisti na mě prováděli testy. Vytvořila jsem si vlastní svět a byla jsem důvěřivé naivní dospívající dítě, které tíhlo silně k BOHU. 

Zajímalo mě JEHO STVOŘENÍ a proč nás ponechal v násilí.

Nepoznala jsem příliš zločince. 

Slepě jsem téměř každému důvěřovala. 

Z toho jsem vyléčena a je ze mě mentálně racionální domina srdcem MATRONA SVAROHAUM. 

Zločince za mě likvidují BOŽÍ MLÝNY L'MURTENETU na můj srdeční pokyn. 

BOŽÍM MLÝNŮM jdu naproti fyzickými činy.

NENECHÁM NA TÉTO SVATÉ PLANETĚ ZEMI BOHEMII JEDINÉHO ZLOČINCE!

Moji rodiče mi dopřáli vynikající vzdělání a vedli mě k vážnému zájmu o školu a vzdělání obecně. 

Proto se ze mě stala učitelka a toto povolání miluji

ale původně jsem chtěla být lékařkou. 

To jsem vzdala po necelém roce studia medicíny na 1. lékařské fakultě v Praze, neboť se mi jedovnická sadistická čipovaná blékařská pavěda s mnoha negativními následky nelíbila už tenkrát. 

LÉKAŘSTVÍ SOUČASNÉ ALE ROZDĚLUJI NA TO, CO SKUTEČNĚ POMÁHÁ A SNAŽÍ SE O POKROK A POTOM NA SADISTICKÉ JEDOVNICTVÍ.

Od svých 17 let jsem proti SADISTICKÉMU JEDOVNICTVÍ začala bojovat a neskončím, dokud nebude medicína u nás absolutně neinvazívní a nenásilná a nebude absolutně pravdivá.

Připravuji jako první GLOBÁLNÍ REFORMU SADISTICKÉ PSYCHIATRIE, na kterou jsem podala soudní žalobu jako na mučitele a vykořisťovatele českého národa.

www.globalnireformapsychiatrie.cz

Tato sadistická fašistická jedovnická zločinná instituce, která mučila a týrala a znevýhodňovala a znásilňovala a omezovala na osobním pohybu v klecích a kurtováním, zabíjela na mozkových funkcích jedy a elektrickým proudem a lhala a podváděla, vymýšlela si diagnózy, aby poškozovala pověst a perspektivu, si dovolila ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA AUMJEHOVA, která telepaticky komunikuje na ABSOLUTNÍ BOHY MATRIXU, označit za paranoidního schizofrenika.

Vzniklo to tak, že jsem byla otrávena psychotronickou bandou Michala Baiera a Ptera a Miloše Konrádových a v toxické otravě ležící v nemocnici za mnou přišel MUDr. Kolomazník z pardubicé psychiatrie, na něco se mě zeptal a já mu v toxické otravě řekla nějaký nesmysl a on mi napsal do karty paranoidní schizofrenik. celé "vyšetření" trvao cca 100 sekund. Za sto sekund diagnostiky vytvořil diagnózu, která by byla věčná a už by se se mnou nikdo s nálepkou schizofrenik nebavil.

Dobré ne? No, jak pro koho. Celý národ potřebuje KRISTOVU DCERU, aby jej převedla na absolutní nirvánu. Nemohu být oficiálně paranoidní schizofrenik.

TADY VIDÍTE, ŽE BUĎ MÁM PRAVDU JÁ A CELÝ STÁT JE VE LŽI A NEBO JSEM BLÁZEN A POTOM BY NÁSLEDOVALA ASI TŘINÁSTILETÁ APOKALYPSA 

Z VAŠÍ BLBOSTI.

Planeta země je na tom špatně.
Potřebujeme nutně vedení od ABSOLUTNÍCH BOHŮ A VELEKNĚŽÍ AUMJEHOVA. Ti mluví skrze mě v polovině otázek, které lidstva trápí.

PROSTĚ VÁM MUSÍM VYNADAT, NEZLOBTE SE. 

PRAVDA LÉČÍ.

DOSUD JSTE PODPOROVALI ZLOČINCE SVÝMI NÁKUPY, TÍM, CO JSTE NECHALI VYUČOVAT SVÉ DĚTI A VÍROU VE LŽI.

PROBUĎTE SE OPRAVDU!

CHCI ABSOLUTNÍ NENÁSILÍ A TVRDÍM, ŽE ČLOVĚK JE NIRVÁNSKÝ DRUH A ŽE MŮŽE DOSÁHNOUT DLOUHOVĚKOSTI LIDSTVA V PRŮMĚRU 250 LET A Z NAŠEHO POHLEDU VĚČNÉHO ŽIVOTA MATKY ZEMĚ BOHEMIE DALŠÍCH 45 MILIARD ROKŮ V NIRVÁNĚ. 

POTOM SE TVOŘÍME ZNOVU. 

JSME CYKLICKÝ DRUH KOSMICKÉHO DRAGODONA. 

EVOLUCE JE NÁSILNÁ, NEB SE TEPRVE UČÍME CO JE A CO NENÍ SPRÁVNĚ A NEJDE TO JINAK UDĚLAT. 

JSME ENERGETICKÝ REALITA. 

JDE O TO, ZDA CHCETE BÝT OTROKY LŽI A PODVODU A NÁSILÍ A BOLESTI A UMÍRAT APOKALYPTICKY NYNÍ, COŽ VÁM NEDOVOLUJEME A NECHÁME TAK UMÍRAT POUZE ZATÍM NENAPRAVITELNÉ ZLOČINCE V JEJICH VĚDOMÍ, A NEBO CHCETE PRAVDU A NIRVÁNU A NEUSTÁLE ZLEPŠOVÁNÍ SITUACE AŽ DO RÁJE PLANETY ZEMĚ CELOSVĚTOVĚ.

WWW.KATERINAELISABETHCHMELIKCESKA.COM/TAJEMSTVI-NEJSVATEJSIHO-GRALU/

Naše fyziologické procesy v buňkách se řídí množstvím pravdy, kterou o našem světě znáte a pokud věříte lžím, tak fyziologické procesy nefungují správně a zanášíte se balastem a tvrdnete a jste toxičtí a stárnete a umíráte. Také nespravedlivé zločinné zacházení nám ubírá život a život nám dávají spravedlivé hrdé příjemné pocity.

MUSÍTE SE OD NÁS UČIT CVIČENÍ PRAVOTOČIVOSTI, ABYSTE SI PŘETOČILI ZDEVASTOVANÉ KOTULE VŠECH VAŠICH ORGÁNŮ.

Nepotřebujeme téměř žádné léky, ale cvičení, zdravé jídlo a krásně se k sobě chovat. 
To bychom ovšem neměli mít jedovatou zemi. Takže ji musíme odjedovat.
Češi na sebe nejsou hrdí a proto jich tolik umírá na infarkty. Hrdost sídlí na srdečním hrotu. Neustále se zklamávají, ponižují se a způsobují si strach a pocity hnusu, žalu a beznaděje a nespravedlnosti. Jsou opuštění, nesdílí srdcem a jsou proto z nich trosky na srdečních duších. 
Berou si masky a stát jde cu grunt celkově.

PŘENASTAVTE SI SVOJE SRDEČNÍ DUŠE.

JÁ CHCI ABSOLUTNÍ NIRVÁNU V POZEMSKÉM RÁJI PRO ABSOLUTNĚ VŠECHNY BYTOSTI BOŽÍ.

JÁ TVRDÍM, ŽE POTŘEBUJETE VYŠŠÍ VZDĚLÁNÍ. 

TO JSEM JÁ UŽ DOSTALA NEJPRVE V ZÁKLADU NA NAŠICH ŠKOLÁCH A POTÉ OD ABSOLUTNÍCH VELEKNĚŽÍ LIDSTVA A MÁM PROVÉST GLOBÁLNÍ REFORMU ŠKOSTVÍ INFORMAČNĚ O TOM JAK JSME VZNIKLI A CO KTERÁ BYTOST POTŘEBUJE OPRAVDU, ABY BYLA DLOUHOVĚKÁ A ŠŤASTNÁ. 

POKUD MÁME VŠECHNO SPRÁVNĚ, VŠECHNY BYTOSTI SE DOŽÍVAJÍ AŽ 4X VYŠŠÍHO VĚKU NEŽ NYNÍ. 

TEDY MOC SPRÁVNĚ TO NEMÁME. 

UMÍRAJÍ PŘEDČASNĚ TI, KTERÉ SPOLEČNOST NECHALA ZEMŘÍT NESPRAVEDLIVĚ NA ZLOČIN A PAK SPOLEČNOSTI CHYBÍ JEJICH TALENTY.

JIŽ VÍM JAK VŠECHNO SPRÁVNĚ ZJISTIT A JSEM JEDINÁ ŽENA NA SVĚTĚ, KDO PŘIJÍMÁ OD ABSOLUTNÍCH STVOŘITELŮ LIDSTVA INFORMACE, ABYSTE PROHLÉDLI A NEBYLI JAKO OVEČKY A BERÁNCI NA PORÁŽKU, DO KTERÝCH KAŽDÝ JEDOVNICKÝ BLÉKAŘ, KTERÝ VŮBEC NEVÍ NIC O TOM JAK SE LIDSKÉ TĚLO LÉČÍ A JAK VLASTNĚ ONEMOCNÍ, SYPE A LIJE JEDY A ČIPUJE JE PRO PSYCHOTRONICKÉ MUČENÍ A POPRAVY A VY MU ZA TO DĚKUJETE. A ON O TOM MNOHDY NEVÍ, ŽE SE SOUČÁSTÍ PSYCHOTRONICKÉ JEDOVNICKÉ MAFIE, PROSTĚ HO TO NAUČILI A ON TO PŘIJAL A VĚŘÍ TOMU.

JED NIKDY NELÉČIL, NELÉČÍ A LÉČIT NEBUDE. 

JED = VŠECHNO S NEGATIVNÍMI ÚČINKY JIŽ V MALÉ DENNÍ DÁVCE.

UČTE SE OD MELCHISEDEKŮ SVÝCH OBORŮ A NEBUĎTE PYŠNÍ.

Všichni lékaři jsou povinováni se od nás učit.

CADUCEJSKÝ ZNAK JE ZNAK NENÁSILNÝCH LÉKAŘŮ A LÉČITELŮ AUMJEHOVA! JE TO ZNAK HADÍ SÍLY A BYSTROZRAKOSTI TĚCH, CO MĚLI ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOSTI OD ABSOLUTNÍHO BOHA.

BYL TO ZNAK MÉHO DĚDA PRAOTCE BOHEMUSE SVAROHA AUM A MÉHO OTCE JEHOSHUY SVAROGA, A PŘEVZALA JSEM JEJ JAKO DĚDICTVÍ JEJICH ÚŘADU VELEKNĚŽÍ LIDSTVA, LÉKAŘŮ A LÉČITELŮ AUMJEHOVA ve 2. století n.l.

TADY V TOMTO TĚLE JSEM DO LÉČITELSTVÍ SPĚLA DÍKY MUČENÍ MÉ RODINY A DÍKY SVÝM CHOROBÁM Z BLBOSTI.

BYLI JSME STÁLE NEMOCNÍ, POKAŽDÉ S NĚČÍM JINÝM, AČ JSME VEDLI POMĚRNĚ DLOUHO ZDRAVÝ VESNICKÝ TÉMĚŘ EKO ŽIVOT.

1979 - 1987 JSEE STRÁVILA NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE, DRUHÝ STUPEŇ V ATLETICKÉ SPORTOVNÍ TŘÍDĚ

12 LET JSEM HRÁLA NA KLAVÍR A ASI 3 ROKY JSEM CHODILA NA KARATE NA SŠ. TO ZAKAZUJI. MŮŽETE CVIČIT JENOM KATA A NEZPŮSOBOVAT SI ZRANĚNÍ A RÁNY ANI SAMI.

MÁM ZA SEBOU GYMNÁZIUM PARDUBICE MATEMATICKO-FYZIKÁLNÍ TŘÍDU, NA KONCI SOČ S TÉMATEM OTAZNÍKY KOLEM TRANSFÚZÍ, KTERÁ BYLA VYHODNOCENA V ROCE 1991 MEZI 10 NEJLEPŠÍMI V ZEMI. KONTROVERZNÍ TÉMATA MĚ VŽDY FASCINOVALA.

Transfúzi bych nikdy nepřijala, jedná se o transplantaci tkáně, která je zakázaná ABSOLUTNÍM BOŽÍM ZÁKONEM. KAŽDÁ KRVINKA JE PŘIROZENÝ KOSMICKÝ D.N.A.ČIP

NESE VAŠE VLASTNOSTI A NESMÍTE KREV MÍSIT, ANI POJÍDAT NIJAK.

TKÁŇ CIZÍ NESMÍME TRANSPLANTOVAT ANI TRANSFÚZÍ, KTERÁ JE TRANSPLANTACÍ TKÁNĚ. KAŽDÁ BUŇKA JE ENERGETICKÝ BOŽSKÝ ČIP A NESE INFORMACI. 

NESMÍ SE MÍCHAT CIZÍ TKÁŇ S VLASTNÍ, ANI BUŇKY ZVÍŘAT, KTERÁ NEBYLA URČENA K JÍDLU A NESMÍ SE POUŽÍVAT JINAK NEŽ ÚSTY. NESMÍTE OČKOVAT, MÁTE IMUNITNÍ SYSTÉM OD BOHA SPRÁVNĚ A VAŠE IMUNITA SELHÁVÁ LŽÍ, JEDY A TÍM, ŽE S SEBOU NECHÁVÁTE VADNĚ ZACHÁZET.

Uvědomuji vás, že celé zdravotnictví máme dosud špatně a budeme jej měnit, protože nedovolujeme takto nízký věk, není možné s ním vytvořit absolutní nirvánu. 

Chci k tomu přispívat předáváním ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA jako VELEKNĚŽKA. NESNÁŠÍM NEGRAMOTNÉ A NECITLIVÉ ŘEČI, KDYŽ NĚKDO BRÁNÍ LŽI A NESNÁŠÍM VADNÉ NÁSILNÉ METODY ZACHÁZENÍ S BOŽÍM STVOŘENÍM.

MILUJI UČENÍ A CHCI BÝT PRVNÍ U PŘEDÁVÁNÍ ŽIVOTNÍ MOUDROSTI OD STVOŘITELE LIDSTVA VĚDECKÉHO INKARNÁTORA AUTORA VŠEHOBYTÍ AUMJEHOVA HERMÉSE WITLÁVA HÁBA SOLÚTA AGAPE MELCHISEDEKA AUMLÁVA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU AILAVYOU.

 Prospívala jsem vždy s vyznamenáním na základní škole, kterou jsem milovala a byla jsem ve sportovní třídě atletické takový nějaký sportovní průměr. Soutěže mě až tak nebaví, když se berou moc vážně. Necelé 4 roky jsem se učila karate na SŠ, což se nyní povoluje pouze jako kata. Nesmíme se mlátit ani při tréningu, musíme projevovat úctu ke svému tělu a tělům ostatních. 

Je to BOŽÍ DAR.

Hrála jsem 12 let v ZUŠ na klavír a dosáhla jsem až pozvání do státního kola ve čtyřruční hře, kam jsme neodjeli pro nemoc partnera. CHCI PODPOROVAT SPRÁVNÉ HUDEBNÍ VZDĚLÁNÍ CELÉHO NÁRODA A OBNOVIT TRADICI, CO ČECH, TO MUZIKANT. BUDEME HUDBU LADIT NA 432HZ SPRÁVNĚ A PODPOROVAT POUŽÍVÁNÍ ETNICKÝCH NÁSTROJŮ, MUZIKOTERAPII, ALIKVÓTNÍ ZPĚV - léčí opravdu, CHRÁMOVÝ ZPĚV CHORÁLŮ, ORCHESTRY A UMĚNÍ VE VŠECH PODOBÁCH, KTERÉ JE ŽIVOTODÁRNÉ.

Jsme frekvenční pocitové smyslové bytosti závislé na příjemných prožitcích, které jsou zasloužené a hrdé a nikoho nepoškozují. Dávají život těm, kdo je přijímají i těm, kdo je vytvářejí.

CHCI PRACOVAT NA LÉČENÍ PŘIROZENÝMI PŘÍJEMNOSTMI.

Dále mám z minula UNIVERZITNÍ VZDĚLÁNÍ BAKALÁŘ A MAGISTRA V OBORU VÝUKA ANGLICKÉHO JAZYKA. 

To se mi dříve hodilo pro studium zahraniční literatury. Doporučuji znalost jazyků všem.

Vyučovala jsem mezi lety 1995 - 2001 na základní škole na plný úvazek. Moc mě bavila práce s dětmi, a jsem pro asistenty a pro strážce pořádku ve školách a menší třídy a větší práci vícero metodami. Jsem pro ticho při výuce. Školy jsou hlučné, nevětrané, dětí moc a jsou neukázněné.

Mezi lety 1995 - 2011 jsem měla soukromou školičku angličtiny doma u rodičů a vedla jsem děti, studenty i dospělé a nakonec English Baby Club - angličtina od mimina s rodiči po narození dcery téměř 6 roků 

v Pardubicích a vypracovala jsem svoji výukovou metodu PROŽITKOVÁ ANGLIČTINA na základě všech metod, které jsem kdy poznala a vymyslela jsem si vlastní i na základě fascinace Montessori metodou. 

Jsem diplomovaná učitelka Montessori pro děti 3 - 9 roků.

Jsem dyslektická asistentka pro ZŠ.

MILUJI DĚTI A CHCI MÍT JEŠTĚ VLASTNÍ S MUŽEM, KTERÝ JE VÝJIMEČNÝ A PRAVDIVÝ V LÁSCE BOŽÍ.

Pracovala jsem mezi lety 2000 - 2011 pro pedagogická centra jako lektor s akreditovanými programy MŠMT ČR, vyučovala jsem metodiku výuky anglického jazyka i praktický jazyk učitele a napsala jsem velké množství skript a výukové brožury. Nemám od nich ani online materiál neb mi nejenom Petr Konrád a Miloš Konrád zničili 5 počítačů jako zločinci a hackeři a téměř všechny zálohy mi rozkradli a poničili viry.

Byla jsem velice populární lektorka a bavilo mě vymýšlet nové zlepšováky do výuky a testovat je. 

Moje dceruška Eleanor mluví plynně anglicky od dvou let, je bilingvální. 

Celou učebnu mi rozkradl Petr Konrád, vyházel mi věci a zajedoval učebnu tak, že nešlo učebnu obnovit. Věci jsem musela vyházet. Připli mi na ně psychotronickou síťku fašisti jako u mně doma. Nemám nic moc na co navázat. Petr Konrád a zločinci od Michala Baiera, stavitele psychotronických domů na ŠUPCE v Hradišti na Písku, které mi postavil nelegálně, vyházeli i Elinčiny věci a sváděli to na mě, aby nás rozdělili. 

Tím se Petr Konrád nejenom mstil za rozvod a posílala ho psychotronická toxická mafie, která přebírala Českou Republiku psychotronickým jedovnickým násilím genocidně a on jí sloužil od mládí. 

www.psychotronickavalka.cz

Zbylo mi pár obrázků jak vše vypadalo a i nějaká videa, skript bylo více než 15 asi. 

Po zločinném řádění toho zbylo málo.

ALE MÁM PAMĚŤ A CHUŤ OBNOVIT TO, CO MĚLO SMYSL.

Tady zbyl jeden odkaz na rozhovor v rádiu:

https://pardubice.rozhlas.cz/mgr-katerina-konradova-6062499

V roce 1990 jsem potkala svědky Jehovovy a v roce 1992 jsem se nechala pokřtít jako svědek Jehovův. Bohužel jsem nevědlěa, že se jedná o smilný vztah, neboť mi můj spolužák z gymnázia v rámci tajné fašistické genocidní psychotronické počítačové hry TAME THE WITCH Zdeněk Svoboda, se kterým jsem nechtěla chodit neb se mi prostě přestalo jeho chování líbit a nic jsem s ním sexuálně neměla, vytvořil online pověst prostitutky. Označil tam moje rodiče, že mě údajně prodávali na sex v dětství a že jsem prý byla kurva kurev na gymnáziu. Tuto pověst pak rozšířila Slávka Krátká tajně mezi ostatní, kteří mnou tajně pohrdali, vysmívali se mi a tvrdili o mně dále, že to prý tajím.

Pak mě provdali nelegálně smilně vědomě za muže, který mi zatajil své mučení v dětství a to, že je psychotronický kat a že loví v náboženské společnosti své oběti. 

Měl mě smilně na pokusy na lidech s psychotronickým mučením a jedy. 

Dceru používal také jako oběť. Místní svědky Jehovovy a další, kteří mě podvedli a kteří mi proti domácímu násilí a jako ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA MELCHISEDEK nepomohli, za jejich falešné náboženství a šaríu nesnáším.

Od roku 2000 jsem se rekvalifikovala na alternativní léčitelku - evoluční naturopatku, neboť jsem byla neustále nemocná z psychotronického mučení, které mi navozoval můj tehdy manžel a můj tehdy tchán - Petr Konrád a Miloš Konrádovi, tajně pro jejich prospěch. Byli součástí nelegální jedovnické psychotronické bandy LUFTHAFFE NWO, která si prováděla psychotronické pokusy na lidech a mučila je a popravovala. 

Vzala jsem si psychotronického kata, který mě zatáhl v mém nevědomí s celou rodinou do psychotronického mučení, mě a dcerku mučil psychotronickými, fyzickými a jedovnickými popravami, aby se obohatil na můj úkor u psychotronické LUFTHAFFE NWO, která chtěla náš stát genocidně vyhladit.

https://www.psychotronickavalka.cz/nelegalni-psychotronicke-pokusy-na-lidech/

Vysmívali se mi, že jsem kráva a blbka, neboť jsem pátrala po příčinách mých zdravotních potíží i zdravotních problémů ostatních, zejména po umučení mého tatínka Františka Chmelíka v roce 2001, a oni nás mučili psychotronickými jevy a jedy, vykrádali nám knowhow, zneužívali nás a smáli se nám. 

https://www.katerinakonradova.com/svedectvi-o-psychotronickem-muceni/

https://www.katerinakonradova.com/verejna-zaloba/

Vytvářeli mi soustavným letitým hromadným falešným svědectvím a kradením a falšováním identity pověst kurvy, špindíry, neschopné manželky a zlé matky, náboženského fanatika a paranoidního schizofrenika, aby mi nikdo nepomáhal, kdybych se obrátila o pomoc.

V takové atmosféře se těžko dovolává práva a jedná s lidmi, pokud vás předchází taková informace.

Dozvěděla jsem se všechno postupně až po útocích na moji osobnost po květnu 2014.

Předtím jsem postupně vystudovala následující obory, které jsem milovala a byla to cesta do absolutního poznání pravdy.

Doma:

AKREDITOVANÝ VÝŽIVOVÝ PORADCE

AKREDITOVANÝ SPORTOVNÍ MASÉR

V zahraničí:

IRIDOLOGIE A HOLISTICKÁ VÝŽIVA U FRANKA NAVRÁTILA M.D., začala jsem praktikovat nejpreve s lupou a potom s přítrojem. Postupně jsem napsala sérii výukových CD o iridologii, ale Petr Konrád mi všechno ukradl a pravděpodobně zničil. 

Vyučovala jsem iridologii jako certifikovaný lektor mezinárodní organizace IIPA jako jediná v zemi až do zničení mého zdraví a pověsti a živností a perspektivy vše obnovit po svém zločinci.

CERTIFIKOVANÝ IRIDOLOG na CLAYTON COLLEGE OF NATURAL HEALTH USA A IIPA USA (ORGANIZACE CERTIFIKOVANÝCH IRIDOLOGŮ). Toti školu fašisti zničili úplně psychotronickým násilím, vytunelovali ji a poškodili na pověsti, pár dní poté, když jsem si zaplatila studium naturopatického lékařství. FUngovala 30 let a vystudovali ji mnozí velice významní představitelé ALTERNATIVY. Cíle BIG PHARMY LUFTHAFFE NWO bylo popravit funkční zdroje alternativy, bio a eko, ukrást jim nápady, popravit je a zamrazit je do zkumavek jako spermie a vajíčka, vyhladit lidstvo na přílišné populaci a potom nápady pokrokových myslitelů uplatnit při obnově národních zemí. 

Jenomže genocida lidstva popravami psychotronickými jevy, které vypadaly jako virus, se jim nepovedla. Zformovalo se proti nim antipsychotronické hnutí BÍLÝCH ILLUMINÁTŮ, kterým tito zločinci likvidovali zdraví, pověst, sklady, přístroje, živnosti i domy a i jejich národní bratry a sestry hromadně jako v Ruské Federaci. Do tohoto společenství odpůrců zločinu jsem byla při záchraně své vlasti  a svého života přibrána.

Zde je jeden rozhovor o iridologii z rádia:

https://pardubice.rozhlas.cz/rozhlasova-apatyka-katerina-konradova-6064749

Dále jsem studovala:

DARKFIELD NUTRIČNÍ SPECIALISTA NA DVOU ŠKOLÁCH NA SLOVENSKU - PREZENČNĚ A NA KYPRU - DÁLKOVĚ

DIP. MASTER HERBALIST - BRITÁNIE

MEDICINÁLNÍ TERMOGRAFIK, full body sken - USA

BIOREZONANČNÍ SPECIALISTA SENSITIV IMAGO U NÁS- DIPLOM MI CHYBÍ

PRACOVNÍK S PŘÍSTROJEM AUREOLA S U NÁS - DIPLOM MI CHYBÍ

Zde je jeden rozhovor v rádiu na vrcholu mé kariéry:

https://pardubice.rozhlas.cz/naturopatka-katerina-konradova-6067347

Zde další o téměř vyléčení myelodysplatického syndromu:

https://pardubice.rozhlas.cz/katerina-konradova-petr-shuska-navrat-k-zivotu-6067194

PRACOVALA JSEM TAKÉ S FREKVENČNÍMI PŘÍSTROJI, KTERÉ SE PROKÁZALY JAKO FAUL. UVĚDOMILA JSEM O TOM JAK POLICII, TAK SOUD I ÚŘADY I ONLINE VEŘEJNĚ JAK NEBEZPEČNÉ JSOU MIKROVLNNÉ PLASMOVÉ GENERÁTORY FAUL RPZ 14, 15, F-SCANY, ZAPPERY, TIMEWAVER A DALŠÍ. 

https://www.zakazanekomodity.cz/faulplasmove-generatory/

DISTANCUJI SE OD NICH JIŽ OD ROKU 2014 POSTUPNĚ VÍCE A VÍCE VEŘEJNĚ. 

SVŮJ PLASMOVÝ GENERÁTOR JSEM ROZBILA BASEBALOVOU PÁLKOU, NEBOŤ VŠECHNY ORGANISMY V NAŠEM TĚLE TELEPATICKY KOMUNIKUJÍ A JE TŘEBA JIM NASLOUCHAT NA JE ZABÍJET. VŠEM ORGANISMŮM TĚLNÍ POCITOVÉ MIKROFLÓRY BOŽÍ JSEM SE OMLUVILA.

www.telepatickakomunikace432Hz.cz

PRACOVALA JSEM V EVOLUČNÍ NATUROPATII AKTIVNĚ OD ROKU 2000 - DO ROKU 2014, KDY JSEM DOSTALA OD MLM FIMRY NELEGÁLNÍ SMLOUVU, ŽE NESMÍM, PAK JSEM BYLA NUCENA USTUPOVAT A ZLOČINCI MI ROZBÍJELI MOJI PRÁCI. PAK NA MĚ ZAÚTOČILI ZLOČINCI JEŠTĚ DRSNĚJI, COŽ SE NEDALO UNÉST A VEŠKERÉ ŽIVNOSTI MI ZNIČILI ÚPLNĚ. ZNIČILI MĚ HROMADNÝM FALEŠNÝM SVĚDECTVÍM ONLINE, VEŘEJNĚ FYZICKY, NAPADALI MĚ FALEŠNÝMI SVĚDKY I V MÉDIÍCH A ROZKRADLI MI A ZAJEDOVALI UČEBNU I PORADNU A PONIČILI MI DIAGNOSTICKÉ PŘÍSTROJE. 

Udělali ze mě magora a satanistku online.

NA MŮJ DŮM NAMÍŘILI ZE ZAHRANIČÍ 16 PLASMOVÝCH GENERÁTORŮ A PRAŽILI MĚ NELEGÁLNĚ PLASMAMA I MOJI DCERUŠKU A VYTVOŘILI MI 

FAULPLASMOVĚ SUFOKAČNÍ DŮM. 

BYLA TO HRŮZA, KDYŽ JSEM SE PODLE INSTRUKCÍ ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA OSVOBOZOVALA. 

UDĚLALI MI Z DOMU SATANISTICKÝ PSYCHOTRONICKÝ UZLOVÝ BOD, 

K ČEMUŽ ZNEUŽÍVALI MÉHO EXMANŽELA PETRA KONRÁDA POD MUČENÍM A VYHROŽOVÁNÍM, JAK JSEM SE DOVĚDĚLA. BYLA TO SADISTICKÁ BRUTALITA, PROTOŽE 

DŮM MĚL VYBUCHNOUT A ZAHÁJIT ANŠLUS ČESKÉ REPUBLIKY GENOCIDOU. 

BOJOVALA JSEM NĚKOLIK MĚSÍCŮ S PSYCHOTRONICKÝMI JEVY A NEMĚLA JSEM NA VÝBĚR. 

CHTĚLI MĚ SPÁLIT I PLASMOVÝM OHŇOVÝM ŠLEHEM, MRAZILI MĚ A RŮZNĚ MUČILI, COŽ JSEM POPSALA ONLINE VEŘEJNĚ, JAK JSEM BYLA ZACHRAŇOVÁNA ABSOLUTNÍMI STVOŘITELI LIDSTVA A ZE ZAHRANIČÍ Z RUSKÉ FEDERACE RUSKÝMI LÉKAŘI A VOJÁKY, KTEŘÍ MI PŘEDTÍM PRODALI JEJICH CERTIFIKOVANÉ LÉKAŘSKÉ PŘÍSTROJE. 

MĚLA JSEM CELOU ŘADU ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ A VŠE JSEM BĚHEM SVÉ ZÁCHRANY POPSALA ONLINE.

https://www.katerinakonradova.com/svedectvi-o-psychotronickem-muceni/

https://www.katerinakonradova.com/svedectvi-o-psychotronickem-muceni-2/

NAUČILA JSEM SE DÍKY TOMU PRACOVAT S ENERGIEMI VĚCÍ SPRÁVNĚ, NAUČILA JSEM SE JE ENERGIE CÍTIT, OBDRŽELA JSEM NOVÉ SCHOPNOSTI DAREM OD ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSKÉHO TĚLA A POCHOPILA JSEM JAK FUNGUJE MATRIXOVÉ TĚLO ČLOVĚKA. TOTO POZNÁNÍ SI ROZŠIŘUJI.

MÁM BÝT GLOBÁLNÍ LÉKAŘKOU LIDSTVA A PLANETY ZEMĚ BOHEMIE.

JAK SE PROGRAMOVALA SÍŤ 5G PSYCHOTRONICKY SE DOČTĚTE ZDE:

www.psychotronickavalka.cz/satanismus/

V ROCE 2014 JSEM SE STALA ZA SVOJI PRÁCI VIP OSOBNOSTÍ OXFORD ENCYCLOPAEDIA, COŽ JE ZA ZÁSLUHY A NENÍ TO ZAPLACENÉ. Neměla jsem pocit, že jsem měla tolik zásluh ještě, ale hodně práce jsem udělala. V té době jsem ještě školila evoluční naturopatii i 20x měsíčně online. Potom mi zločinec Miloš Konrád a mezinárodní banda fašistických hackerů zničili přístup do online systému výuky. Musela jsem skončit. Způsobili mi těžkou chronickou únavu a mentální duševní problémy psychotronickými jevy. Měla jsem těžké deprese ze svého stavu a dělali mi halucinační jevy. Z nich jsem byla osvobozována a díky tomu jsem začala rozumě MATRIXU a tomu kdo jsem opravdu.

JAK JSEM SE PROBOUZELA DO VYŠŠÍHO VĚDOMÍ, JSEM POPSALA DO SOUDNÍCH ŽALOB, KDE JSEM ŽÁDALA OCHRANU STÁTU JAKO ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA. 

SEPSALA JSEM NEJVÍCE ŽALOB NA ZLOČIN BĚHEM ROKU 2019 - 2020 AŽ DOSUD ZA CELOU LIDSKOU HISTORII A STALA JSEM SE ZA TO MATRONOU SVAROHAUM. 

STÁT BYL OVŠEM ATEISTICKY PITOMÝ A NAD VELEKNĚŽKOU LIDSTVA SE GOMORISTICKY NEGLEKTIVNĚ UŠKLÍBL SKRZE SVÉ SOUDCE I POLICISTY. ŽÁDNOU POMOC MI NEPOSKYTL. MESIÁŠE TADY NIKDO NECHTĚL, MYSLEL SI, ŽE HO NEPOTŘEBUJEME A ŽE JE TO BLBOST A BLÁZNOVSTVÍ, ABY SE NA JEHO ÚZEMÍ URODILA ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ. :)

V ROCE 2015 JSEM BYLA POZVÁNA NA MEZINÁRODNÍ KONFERENCI GFIM DO MEXIKA A DOSTALA JSEM DVĚ CENY ZA SVOJI CELOŽIVOTNÍ PRÁCI V EVOLUČNÍ NATUROPATII A ZA PŘISPÍVÁNÍ 

K CELOSVĚTOVÉMU MÍRU SKRZE LÉČENÍ LIDSTVA. 

TUTO CENU MI ZLOČINCI UKRADLI A KROMĚ 4 DIPLOMŮ VŠECHNY Z PORADNY.

BYLA JSEM MNOHOKRÁT V RÁDIU ČESKÝ ROZHLAS PARDUBICE, NAJDĚTE SI ZÁZNAMY.

ZDE JE MOJE PŘEDNÁŠKA O VODĚ

MILOŠ KONRÁD A DALŠÍ BANDY PSYCHOTRONICKÝCH JEDOVNICKÝCH FAŠISTŮ ZE ZAHRANIČÍ I DOMOVA POSTUPNĚ HACKERSKÝMI ÚTOKY NAPADALY MOJE JMÉNO A NIČILI POZITIVNÍ ZÁZNAMY O MNĚ. PROTI NIM JDE INKARNAČNÍ PATROLA SVAROHAUM ABSOLUTNÍCH STVOŘITELŮ LIDSTVA AUMJEHOVA, MEZI KTERÉ PATŘÍM I JÁ JAKO JEDINÁ ŽENA MATRONA SVAROHAUM MAHAMMAYA SHAKTI. NEJSEM EVA, TA PŘIŠLA AŽ O 6000 LET PO MNĚ, JSEM NEJPRASTAREJŠÍ ŽENA LIDSTVA, ZAKLADATELKA RODU AVATAR, ZE KTERÉHO SE NARODIL Z VAJÍČEK ŽIVORODÝ ČLOVĚK. JSEM CYKLICKÁ ŽENA. ROZUMÍM MATRIXU A MÁM VYUČOVAT LIDSTVA JAKO UČITELKA NÁROD JAK DOSÁHNOUT VĚČNÉ ABSOLUTNÍ NIRVÁNY V DLOUHOVĚKOSTI 1000 LET VE DVOU ŘÍŠÍCH FYZICKÁ - ETHER. ZDE SE MŮŽEME DOŽÍVAT PRŮMĚRNÝCH 250 LET, POKUD VÍME JAK. DOSUD NÁM V TOM BRÁNILA JEDOVNICKÁ BIG PHARMA A JEJÍ VEDENÍ PSYCHOTRONICKÉ TOXICKÉ LUFTHAFFE NWO, JEJÍMŽ VRCHNÍM KATEM NÁRODA ČESKÉHO JE MILOŠ KONRÁD.

O TOM KDO JSEM OPRAVDU A JAK SEM PŘICHÁZÍME, ŽE JSEM KOSMIČTÍ DRAGODONI AILÁV, VÍM CCA OD LÉTA 2020, VYVÍJELA JSEM SE JAKO NEVĚDOMÁ. JAKO OSTATNÍ. 

ROSTLA JSEM DO VYŠŠÍHO VĚDOMÍ ZKUŠENOSTÍ V TĚLE FYZICKÉM A UVĚDOMĚNÍM. 

TEDY VELKOU GRAMOTNOSTÍ.

VÍM VÍCE NEŽ OSTATNÍ A VŠICHNI JSOU ABSOLUTNĚ POVINOVÁNI MĚ REAPEKTOVAT JAKO MATKU LIDSTVA MAHAMMAYU SHAKTI, KTERÁ BYLA NA POČÁTKU LOUTKA BOŽÍ TABULA RASA A NENESE VINU ZA ZLOČINNOST LIDSTVA. TA JE EVOLUČNĚ PŘIROZENÁ. KAZÍME SE JEDY, NEŠTĚSTÍMI, ÚRAZY A NÁSILÍM.
Jak se tvořily BOŽÍ MLÝNY L'MURTENET A ANTIPSYCHOTRONICKÁ OCHRANA ČESKÉ REPUBLIKY A SVĚTA, se dozvíte zde:

Po svém probuzení do vyššího vědomí v telepatické komunikaci jsem se polovědomě stala volavkou na mezinárodní zločin jako MATRONA SVAROHAUM, ač jsem přesně svoji úlohu nechápala, plnila jsem rozkazy ABSOLUTNÍCH BOHŮ k záchraně lidstva a planety Země, která se ocitla na pokraji apokalypsy, 

https://www.psychotronickavalka.cz/devastace-planety/

abychom pochopili činnost mezinárodní bandy hackerů, kteří chtěli zničit náš stát genocidou a ničit lidem život nelegálními způsoby a zachytit je ve spolupráci INKARNAČNÍHO SOUDU, který zločince monitoruje. PANACEJSKÁ ARMÁDA je nastřeluje psychotronickou popravou, která je o to horší, čím déle zločinec nechce chápat, že bojuje proti ABSOLUTNÍM BOHŮM A ABSOLUTNÍMU BOŽÍMU ZÁMĚRU, KTERÝM JE ABSOLUTNÍ NIRVÁNA PRO VŠECHNY, a vzdoruje BYSTROZRAKÉ JUSTICI ABSOLUTNÍCH MAJITELŮ MATRIXU PLANETA ZEMĚ BOHEMIE V UNIVERZU STROMU ŽIVOTA V MATRIXOVÉ KAABĚ HERMÉS WITLÁV - BOHYNĚ NIRVÁNA - MELCHISEDEK AUMLÁV.

TOTO JE POSLEDNÍ BOŽÍ SOUD.

www.patrolasvarohaum.com

Od roku 2008 na podzim jsem začala dělat vrcholově MLM

postavila jsem online výukový systém a systém NATUROPATICKÝCH PORADEN a v roce 2013 na konci jsem získala titul MANAŽERKA PRO VÝCHODNÍ EVROPU. 

To mě málem stálo život, neboť mě napadli zločinci z MLM masívně a spojili se s mými katy okolo mě. Rozsáhle napadli moji práci, psychotronicky mě nechali mučit a napadali mě hackery, jedy, falešnými svědky až mi práci zcela rozbili. NAPADALI MOJI DCERUŠKU PSYCHOTRONICKY A FYZICKY. MUČILI MÉHO MANŽELA A POZDĚJI EXMANŽELA PETRA KONRÁDA, ABY MI UBLIŽOVAL. DĚLAL TO POMĚRNĚ RÁD. BYL ODVRŽEN PRO PŘÍŽIVNICTVÍ A MENTÁLNÍ A SLOVNÍ DOMÁCÍ NÁSILÍ. To jsem nevěděla o jeho zločinech, ale žít se s ním nedalo i tak.

TĚŽCE MI POŠKOZOVAL POVĚST LŽÍ. 

PODALA JSEM NA VŠECHNY ZÁSADNÍ ZLOČINCE NA MĚ ROZSÁHLOU ŽALOBU NA SOUD, KTEROU UVEŘEJŇUJI ONLINE POSTUPNĚ.

V ROCE 2015 JSEM  JEŠTĚ STIHLA NAPSAT KNIHU O MLM 

JAK SE NEZABÍT PRACÍ.

 Název je vhledem ke skutečnostem bizarní, neboť mě nelegální způsob dělání MLM mých kolegů málem zavraždil.

V KNIZE JSEM UVÁDĚLA VŠECHNY POZITIVNÍ DOPADY MLM NA MŮJ ŽIVOT. 

Zde je o knize rozhovor z rádia:

https://pardubice.rozhlas.cz/jak-se-nezabit-praci-katerina-konradova-vi-o-cem-pise-6032322

MLM JSEM MILOVALA A POVAŽUJI HO ZA KRÁLOVSKOU OBCHODNÍ DISCIPLÍNU. 

PŘIPRAVILI JSEM GLOBÁLNÍ MLM REFORMU společně s celou reformou obchodní, NEBOŤ SOUČASNÉ SMLOUVY MLM JSOU NELEGÁLNÍ A NEVYHOVUJÍCÍ VŠECHNY. V MLM KDE JSEM BYLA, BYLY I NÁBOŽENSKY DISKRIMINAČNÍ A NUTILI MĚ DO PODPISU NELEGÁLNÍCH NEFÉR SMLUV NEKALÉ SOUTĚŽE A OBVIŇOVALI MĚ FALEŠNĚ ZE ZLOČINŮ NA ZÁKLADĚ HROMADNÉHO FALEŠNÉHO SVĚDECTVÍ. 

PROŽILA JSEM NELEGÁLNÍ MOB V ČR, KTERÝ BYL ŠARÍA. 

BRÁNILI MĚ OVŠEM LIDÍ ZE ZAHRANIČÍ I Z DOMOVA. ROZDĚLILI SE NA DVA TÁBORY. BRÁNIL MĚ MIROSLAV KAČÍREK A PAN BYSTŘIČAN, HOLGER KUNATH A MOJE TÉMĚŘ CELÁ SKUPINA, KTERÁ SE PAK ROZPADLA FALEŠNÝM SVĚDECTVÍM A PSYCHOTRONICKÝM MUČENÍM. 

PETR KONRÁD A MILOŠ KONRÁD MI KRADLI IDENTITU A NIČILI VŠECHNY MOJE PRACOVNÍ POMŮCKY VE SPOJENÍ S MLM NELEGÁLNÍ BANDOU. KRADLI DŮKAZY JEJICH VINY.

BĚHEM SVÉHO MLM PODNIKÁNÍ JSEM SI UDĚLALA AKREDITOVANÝ KURZ VIZÁŽISTIKY A BARVOVÉHO PORADENSTVÍ. DIPLOM NEMÁM.

MLM BYL BEZVA A CHCI JEJ NADÁLE PODPOROVAT, ALE POUZE VE SPRÁVNÉ FORMĚ. 

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY PATŘÍ DO SYSTÉMU ZDRAVOTNICTVÍ STÁTU. BUDEME ZŘIZOVAT STÁTNÍ ÚČTY A LÉKAŘI A NATUROPATI NEBUDOU PODNIKAT V MLM JAKO DOSUD. NENÍ TO MOŽNÉ.

BUDEME MÍT ABSOLUTNĚ NENÁSILNÉ ZDRAVOTNICTVÍ BEZ JEDINÉHO VPICHU A KAPKY KRVE. ZACHOVÁVÁME TRAUMATOLOGII A PLASTICKOU CHIRURGII, BEZKREVNÍ A BEZ JIZEV, BEZ VPICHŮ, POUŽÍVÁME HYPNÓZU A SPECIÁLNÍ ŠETRNÉ NEINVAZÍVNÍ POSTUPY NA MORFIU.

www.inkarnacnisoud.com/bystrozraka-justice/

www.archandelcaduceus.com

Zde se dozvíte více, weby plníme postupně.

Připravujeme jich pro vás několik desítek.

MÁME PRO VÁS GLOBÁLNÍ REFORMU ZDRAVOTNICVÍ A PSYCHIATRIE.

BĚHEM ÚTOKŮ NA SVOJI OSOBNOST JSEM SE POKUSILA JEŠTĚ PODNIKAT JINAK. 

A UDĚLALA JSEM SI NĚKOLIK KURZŮ U KARLA PAVLATOVSKÉHO, KTERÝ SE POZDĚJI STAL PRODEJCEM NELEGÁLNÍHO MLM S PSYCHOTRONICKÝMI ZBRANĚMI. 

OD TOHO SE ABSOLUTNĚ DISTANCUJI, O PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE JSEM SE DOZVĚDĚLA AŽ V ČERVU 2020, KDYŽ JSEM BYLA ZACHRAŇOVÁNA Z PSYCHOTRONICKÝCH, FYZICKÝCH A JEDOVNICKÝCH ÚTOKŮ NA SVOJI OSOBNOST. S KARLEM PAVLATOVKÝM NEMÁM NIC SPOLEČNÉHO, ALE JEHO KURZY BYLY BEZVA.

KŘEST KNIHY

Z KŘTU KNIHY

https://www.magazinelita.cz/clanek/6391-katerina-konradova-jak-se-nezabit-praci/

V ROCE 2015 JSEM JAKO AUTORSKÝ PROJEKT VYTVOŘILA CD LÉČIVÁ POSELSTVÍ HUDBY LADĚNÉ NA 432HZ, SKRZE KTERÉ JSEM SE PROPOJILA V TELEPATICKÉ KOMUNIKACI NA ABSOLUTNÍ STVOŘITELE LIDSTVA.

BYLA JSEM ZACHRAŇOVÁNA Z PSYCHOTRONICKÉ VÁLKY A VEDENA V DALŠÍM MÉM ŠKOLENÍ O TOM JAK VZNIKAJÍ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A MOJE HUDBA BYLA NAKÓDOVANÁ DO MATRIXU JAKO PROPOJOVACÍ DO TELEPATIE S MATKOU ZEMÍ.

UŽ VÍM VŠE O NAŠÍ MINULOSTI, CO JSEM KDY CHTĚLA VĚDĚT A ROZŠIŘUJE SE MI HISTORICKÁ PAMĚŤ O TOM KDO JSEM.

Zde je záznam mé konference o léčivé hudbě:

KONFERENCE O LÉČIVÉ HUDBĚ

JAK VZNIKL PROJEKT

Z NATÁČENÍ

ROZHOVOR SE SKLADATELEM VARHANEM ORCHESTROVIČEM BAUEREM

NE VŠECHNO JE TAM PRAVDA PRAVD, ALE ROSTLA JSEM DO VĚDOMÍ POSTUPNĚ. 

JSOU TO SPÍŠE HISTORICKÉ DOKUMENTY.

Potom už se nedalo nic dělat, neboť útoky na moji osobnost mi vytvořily pověst blázna.

TO JSEM NĚKDY Z MUČENÍ BYLA.

PSYCHOTRONICKY MUČENÁ OBĚŤ A OBĚŤ SADISTICKÉHO ODEBÍRÁNÍ ZÁKLADNÍCH LIDSKÝCH PRÁV, KTERÉ NEPOMÁHALY ÚŘADY, KTERÉ MĚLY ZAJIŠŤOVAT BEZPEČNOST, BY SE KLIDNĚ ZBLÁZNIT MOHLA, KDYBY NEBYLA ZACHRAŇOVÁNA JINAK.

SE VŠEMI, KTEŘÍ MĚ V NOUZI OPUSTILI, NECHCI MÍT NIC SPOLEČNÉHO V BUDOUCNOSTI A AŤ NEPOČÍTAJÍ S MOJÍ POMOCÍ. DOSTANOU JI JAKO KAŽDÝ OBYČEJNÝ OBČAN, ŽÁDNÉ PROTEKCE. TI, CO MĚ DLOUHO CHRÁNILI A PODLEHLI FALEŠNÝM ZPRÁVÁM A DOMNĚNKÁM Z TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ SITUACE, TI SE NA MĚ MOHOU OBRÁTIT PO SVÉM POKÁNÍ.

ZDE JSEM JEŠTĚ NAŠLA DOKUMENT Z TELEVIZE CESTY K SOBĚ, KDY JSEM POPISOVALA NATUROPATII JAK JSEM JI TENKRÁT CHÁPALA.

CESTY K SOBĚ

TADY JSE NAŠLA ROZHOVOR S IGOREM CHAUNEM, COŽ BYLO V ROCE 2016, KDY JSEM SE PROBOUZELA DO VYŠŠÍHO VĚDOMÍ A MĚLA JSEM ZROVNA NÁSLEDKY BOTULINOVÉ OTRAVY. PŮSOBÍM JAKO ŤULÍK.

ROZHOVOR S IGOREM CHAUNEM

ŽÁDNÉ DALŠÍ VĚCI JSEM UŽ PAK NEVYTVÁŘELA. 

BOJOVALA JSEM O ŽIVOT DCERY, POTOM O SVŮJ SE ZLOČINCI, KTEŘÍ SE MĚ POKOUŠELI ZBAVIT SOUDNOSTI, BOJOVALA JSEM VÍCE JAK DVA MĚSÍCE NÁSILÍM ZAVŘENÁ KVŮLI FALEŠNÉMU SVĚDECTVÍ PETRA KONRÁDA A DALŠÍCH NA SADISTICKÉ PSYCHIATRII, KDE MĚ ZACHRAŇOVAL ČTENÍM BIBLE MELCHISEDEK AUMLÁV A MOJE MAMINKA S BRATREM. 

SOUD MĚ OSVOBODIL PRO NÁSILNÉ ODVEZENÍ Z DOMOVA A NÁBOŽENSKOU DISKRIMINACI, ALE DIAGNÓZU SCHIZOAFEKTIVNÍ PORUCHA NESMAZALI A ODEBRALI MI ZCELA SVÉVOLNĚ A NELEGÁLNĚ ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ. 

PODALA JSEM NA NĚ ŽALOBU, KTERÁ UVÍZLA NĚKDE NA KRAJSKÉM SOUDĚ. 

ČESKÉ SOUDY BYLY PROTI ZLOČINU V MÉM ŽIVOTĚ DOSUD ÚPLNĚ K NIČEMU A JE NA ČASE, ABYCHOM SE UJALI JAKO AUMJEHOVA VLÁDY V TÉTO KRACHUJÍCÍ CU GRUNT ZEMI.

16.7. 2021

OPAKUJI, ŽE JSEM CYKLICKÁ ŽENA VERVÉNA HERMÉS WITLÁV MELCHISEDEK AUMLÁV, MANŽELKA BOŽÍ, AUMPERESA BOHEMSKÁ, AUMPERÁTORKA TRINITY MELCHISEDEK, REINKARNOVANÁ GAIA, RHEA, HEKATÉ, PRVOROZENÁ JEHOSHUY SVAROGA LEGENDÁRNÍHO JEŽÍŠE KRISTA BYSTROZRAKÁ JUSTICE KATEŘINA JEHOSHUA AUMDON SVAROH MARTEN HISTORICKY PRVNÍ CÍSAŘOVNA BOHEMSKÁ Z 1. - 2. STOLETÍ NAŠEHO LETOPOČTU.

NESNAŽTE SE TVRDIT COKOLI PROTI MNĚ.

KAŽDÁ DALŠÍ LEŽ VÁS VEDE DO GEHENNY. 

VYHLAŠUJEME SAKRÁLNÍ KOLOVRAT.

KOMUNIKUJI S ABSOLUTNÍMI BOHY A VELEKNĚZEM LIDSTVA AUMJEHOVA JEHOSHUOU SVAROGEM, LEGENDÁRNÍM JEŽÍŠEM KRISTEM A S PRAOTCEM BOHEMUSEM SVAROHEM AUM, A S DALŠÍMI VÝZNAMNÝMI HISTORICKÝMI POSTAVAMI, KTERÝCH SE NA COKOLI S HISTORIE MOHU ZEPTAT. 

MOJE ÚLOHA V MATRIXU JE NEZASTUPITELNÁ. 

PODLE MĚ JAKO PODLE MATRONY SVAROHAUM SE ŘÍDÍ BOŽÍ MLÝNY.

JSEM ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA A MEZINÁRODNÍ BYSTROZRAKÁ INKARNAČNÍ SOUDKYNĚ LIDSTVA.

BEZE MĚ NENÍ BUDOUCNOST LIDSTVA A PROTO SE MUSÍM UJMOU VLÁDY NAD PLANETOU ZEMÍ, APOKALYPSA NENÍ DOVOLENA. 

MÁM VLÁDNOUT JAKO AUMPEREESA BOHEMSKÁ A AUMPERÁTORKA DALŠÍCH 200 LET, PŘEDAT ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON A GLOBÁLNÍ SPRÁVCOVSKÉ REFORMY LIDSTVU Z ETHERU V TELEPATICKÉ KOMUNIKACI NA ABSOLUTNÍ BOHY AUMJEHOVA.

BEZE MĚ TO NEJDE A ÚTOKY NA MOJI OSOBNOST = ÚTOK NA ABSOLUTNÍ BOHY A ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁMĚR. JE ZA NĚJ GEHENNA A PEKLO I ZPĚTNĚ. JDE O TO JAK DRSNÉ. 

JAKÉ SI TO UDĚLÁTE, TAKOVÉ TO BUDETE MÍT.

OD SVĚDKŮ JEHOVOVÝCH JSEM SE DISTANCOVALA A PODALA JSEM NA NĚ SOUDNÍ ŽALOBU. 

MÁME V PLÁNU JE REFOMOVAT PO ROZSÁHLÉM UVĚDOMĚNÍ KDE UDĚLALI CHYBY. KDYŽ POMINU JEJICH ZLOČINY NA MNĚ,  MÁM JE OBECNĚ RÁDA, VYUČILA JSEM SE U NICH MEZI LETY 1990 - 2016, KDY JSEM ODEŠLA HLAVNĚ PRO DOMÁCÍ NÁSILÍ A JEJICH DIVNÉ CHOVÁNÍ, KTERÉ MI BYLO VYSVĚTLENO, NEBOŤ PETR KONRÁD, KTERÝ SI MĚ VZAL JAKO OBĚŤ SVÝCH SMILNÝCH PSYCHOTRONCIKÝCH POKUSŮ NA LIDECH, MĚ POMLOUVAL JMÉNO A OZNAČIL MĚ ZDE ZA KURVU, KTEROU PRÝ ÚDAJNĚ RODIČE PRODÁVALI JAKO PROSTITUTKU V DĚTSTVÍ, COŽ JSEM PRÝ TAJILA A NIKDY TO NEBYLA PRAVDA, JAK JSEM JIŽ UVEDLA. BYLI SVEDENI A NEPROVĚŘILI SI ZPRÁVU, MAJÍ VADNÝ SOUDNÍ SYSTÉM, KTERÝ JE ŠARÍA. ZAKRÝVAL TAK SVOJI ZLOČINNOST, VE SBORU A NÁBOŽENSKÉ ORGANIZACI POUZE LOVIL OBĚTI A NIKDY BOHA SPRÁVNĚ NEUCTÍVAL, POUZE TO PŘEDSTÍRAL. 

ABSOLUTNÍ BOZI AUMJEHOVA SE OD NĚJ DISTANCUJÍ.

NÁŠ SŇATEK BYL INKARNAČNÍM SOUDEM ANULOVÁN JAKO SMILNÝ. 

PŘIJALA JSEM ZPĚTNĚ SVOJE DÍVČÍ JMÉNO CHMELÍK A BYLO MI PŘIDĚLENO JMÉNO CHMELÍK ČESKÁ ELISABETH, NEBOŤ MÁM VLÁDNOUT V ČESKÉ REPUBLICE DALŠÍCH ASI 10 LET JAKO AUMPERESNÍ KRÁLOVNA A PŘEDAT POST SVÉ NÁSTUPKYNI, KTERÁ SE VEDLE MĚ BUDE ŠKOLIT. MOJE ÚLOHA JE VYŠŠÍ. ČESKÁ REPUBLIKA MÁ BÝT MOJE TRÉNINGOVÉ CVIČIŠTĚ. MÁM ZEMI PŘEVÉST NA ABSOLUTNÍ NIRVÁNU HISTORICKY, PROVÉST SPRÁVCOVSKÉ GLOBÁLNÍ REFORMY A PŘEDAT ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON. 

PLNÍME PROROCTVÍ LIBUŠINO. 

ČESKÁ REPUBLIKA SE STANE HLAVNÍM MĚSTEM SVĚTA.

BUDU VLÁDNOU PŘEVÁŽNĚ Z EXILU, TADY TO OPRAVDU NEMÁM RÁDA NYNÍ, VŠICHNI TÉMĚŘ MĚ ZRADILI, JSOU TO ATEISTI, PÁCHAJÍ MNOHO CHYB, LŽOU, JSOU AMORÁLNÍ, ZRAZUJÍ SE, NEPOMÁHAJÍ SI, IGNORUJÍ OBĚTI NÁSILÍ A PŮSOBÍ TADY OBROVSKÁ PSYCHOTRONICKÁ JEDOVNICKÁ BANDA ŘÍZENÁ ZE ZAHRANIČÍ, KTERÉ NÁS CHTĚLA GENOCIDNĚ VYHLADIT V PSYCHOTRONICKÉ TOXICKÉ VÁLCE.

ÚŘADY DOSUD (4. 6. 2021) ŘÁDNĚ RÁZNĚ NEREAGOVALY NA VÁŽNÁ VOLÁNÍ PO TESTECH POTRAVIN A HYGIENY A PŘÍSTROJŮ A VŠEHO NA TRHU A NEDALI MI POŘÁDNÉ SLYŠENÍ. NASLOUCHALI ZLOČINCŮM A ŠLI PROTI ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ PLANETY ZEMĚ JENOM PROTO, ŽE JSOU ATEISTÉ, NEČTOU ŘÁDNĚ A NEZAJÍMAJÍ SE O OBĚTI ZLOČINŮ. MESIÁŠE POVAŽOVALI ZA BLÁZNA A CHTĚLI HO ZAVŘÍT DO SADISTICKÉHO BLÁZINCE A ZBAVOVALI HO SOUDNOSTI, ANIŽ BY HO ŘÁDNĚ VYSLECHLI. POLICIE BYLA DOSUD NÁSILNÁ A NEGRAMOTNÁ A MÁ MEZI SEBOU ZRÁDCE NÁRODA A SOUDY PRACOVALY JAKO OPILÉ POD PSYCHOTRONCIKÝM MUČENÍM, BYLY NEGLEKTIVNÍ A NEGRAMOTNÉ A NEMĚLY ZÁJEM O OBĚTI MIMOŘÁDNÉHO ZLOČINNÉHO NÁSILÍ.

www.globalnireformapsychiatrie.cz

www.archandelcaduceus.com

ČEŠI MĚ ŠTVOU, ŠLI DOSUD JAKO OVCE A BERÁNCI NA PORÁŽKU A PRAVDU POVAŽOVALI ZA HOAXY. 

MÁME TOXICKOU PSYCHOTRONICKOU ZEMI.

MUSÍ SE STÁT ABSOLUTNÍ STÁTNÍ PŘEVRAT NA KRÁLOVSTVÍ ŘÍZENÉ ABSOLUTNÍMI BOHY A ABSOLUTNÍMI VELEKNĚŽÍMI LIDSTVA.

WWW.AUMJEHOVA.COM

CHCI ZÁZRAKY!

NEMÁM NIC JINÉHO NA PRÁCI NEŽ ZÁZRAKY.