ZDRAVOTNÍ OPATŘENÍ PRO MATRONU SVAROHAUM

Kateřinu Elisabeth Chmelík Českou

VOJENSKOU VOLAVKU V PSYCHOTRONICKÉM ARMAGEDDONU 

ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA

HLEDÁME VĚDOMÉHO UVĚDOMĚLÉHO LÉKAŘE

Co potřebuje MATRONA SVAROHAUM ml.

Kateřina Elisabeth Chmelík Česká

Na prvním místě potřebuje zajistit zdraví její dcerušky.

Její dceruška má na srdci a u srdce kámen. Obrazný a skutečný.

Neví to a nikdo jí to nesmí říkat. Musí podstoupit magnetickou rezonanci celého břicha a hrudníku, kterou lékař z Fakultní nemocnice v Hradci Králové z dětského oddělení, který jí vyndal kámen z břicha, kontrolně odmítl udělat.

HLEDÁME LÉKAŘE, KTERÝ PROVĚŘÍ DŮKLADNĚ VŠECHNY VNITŘNOSTI ELEANOR MARGARETY A BUDE SE ŘÍDIT POKYNY ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA.

Dívka se téměř nehýbe, což ani nechceme, má propadlé klenby nohou mučením a potřebuje naprosto speciální péči řízenou ABSOLUTNÍM STVOŘITELEM LIDSTVA.

Potřebuje naučit jíst správně a detoxikovat a provést důkladnou magnetickou rezonanci.

Potřebuje spravit páteř po revizi střeva a vnitřností.

Je jí už 17 let a na rovnání páteře není moc času. Nejde narovnat pro kámen.

Ti, co to měli udělat, to neudělali. Spokojili se s celoživotním handicapem, aniž by prověřili detaily co by to mohlo udělat.

Detaily sdělíme lékaři, který nám pomůže.

Je to vážné a nesmí se to nechat tak jak je.

Hrozí další borcení střev a celého těla, zejména kolen a přetížené je srdce.

Na 100% by nemohla mít děti a mohla by zemřít nevarovaná v těhotenství.

Byla v ARMAGEDDONU odstřelována společně s její matkou.

Co potřebuje její dcera ELEANOR MARGARETA

Eleanor se narodila přidušená s třikrát obtočenou pupeční šňůrou a zcela promodralá. Byla psychotronicky mučena celé těhotenství sufokacemi tak, že se přetáčela v břiše a cucala si paleček intenzívně kvůli nepříjemným pocitům. Porušila si sací reflex. Maminka jí nevědomky zachraňovala přístrojem Baby Plus, který jí budil ze spánku a na který se těšila. Čekala na něj až do porodu, přestože se dusila. Porod byl hrůzostrašný, matka byla třikrát znásilněna lékařem, který k tomu byl veden psychotronickými popravami. Po porodu špatně jedla, sací reflex jí moc nefungoval, usínala a měla psychotronicky rozstřelované chutě i čich. Nechtěla moc příkrmy. Tak se kojila do dvou let a dvou měsíců a rok prakticky plně. Byla popravována vojenskými plasmovými generátory asi od třech roků zejména na trávení sufokacemi obsahu střev. Když jí bylo 12 fašisté jí plasmovými generátory obtočili páteř do skoliozy Lenke 28 stupňů za tři měsíce asi a přitom jí 4x hrůzostrašně mučili psychotronicky. Potom jí brali paměť a ničili jí všechno možné. Ve střevech měla kámen, který byl odstraněn chirurgicky, ale lékaři neviděli všechno, co popravou v těle vzniklo.