PRAVIDLA CHOVÁNÍ 

K ABSOLUTNÍ VELEKNĚŽCE A ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA, PLANETY ZEMĚ BOHEMIE A VESMÍRU VESMÍRŮ MATRONĚ SVAROHAUM

KATEŘINĚ ELISABETH CHMELÍK ČESKÉ HÁBSÁNLÁVOVI BODHÍVĚ HÁBSOLÚTE AGAPE MELCHISEDEKLÁV AUMDON AUMMORDOR AILAVYOU AILYVYOU.

BOHYNI NIRVÁNĚ

MILUJTE NIRVÁNU.

Co je a není láska k NÍ, to rozhoduje svým pocitem ONA.

ZA LÁSKU POVAŽUJE ČINY, KTERÉ JÍ ZPŮSOBUJÍ SPRAVEDLIVĚ HRDÝ POCIT, ŽE JE OCEŇOVÁNA TAKOVÁ JAKÁ JE OPRAVDU.

JAKÁ JE OPRAVDU, TO JASNĚ KOMUNIKUJE NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A V OSOBNÍM KONTAKTU. 

Vzhledem k tomu, že o NÍ bylo vypuštěno z úst zločinců mnoho lží, jste absolutně povinováni se seznámit s její osobností z jejího vlastního vyjádřování a nesmíte naslouchat faelšným svědectvím, který bylo dosud vyrobeno mnoho.

Uvědomte si, že byla vybrána jako sakrální volavka, skrze kterou se vychytával v České Republice celosvětový zločin. Tedy je nevinná obviněními, která na její hlavu nashromáždili zločinci přinucení ke zločinům zločinci vyššími mučením většinou.

PSYCHOTRONICKÁ VÁLKA BYLA NELEGÁLNÍ A ZLOČINNÁ.

BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM LIDSTVA, MATKY ZEMĚ A VESMÍRU VESMÍRŮ POSTIHUJE NYNÍ KAŽDOU LEŽ O MATRONĚ SVAROHAUM.
CO JE LEŽ: JE KURVA KUREV, BYLA ÚDAJNÁ PROTITUTKA. PRAVDA: NIKDY NEBYLA PROSTITUTKA. TUTO LEŽ SI VYMYSLEL ZDENĚK SVOBODA, ABY SI VYDĚLAL PENÍZE V NELEGÁLNÍ HŘE O NÁSILNOU NADVLÁDU NAD MATKOU ZEMÍ.
SNAŽÍ SE ŽÍT POCTIVĚ A KDE VIDÍ, ŽE JE TŘEBA UPRAVIT PRAVIDLA, KTERÝMI SE SVĚT V JEJÍ ZEMI ŘÍDÍ, UVĚDOMUJE ABSOLUTNÍ RADU LIDSTVA O ZMĚNĚ NEBO NOVÉ INKARNACI ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA. NEPOSLOUCHÁ SYSTÉMY, KTERÉ JSOU ZLOČINNÉ A ŽIJE PODLE PRAVIDEL HERMÉS LÁV. TO JSOU EVOLUČNÍ PRAVIDLA ABSOLUTNÍCH BOHŮ TRINITY MELCHISEDEK.
LEŽ: STŘÍDÁ MUŽE JAKO PONOŽKY. PRAVDA: ŽIJE OD LEDNA 2017 V SAKRÁLNÍM CELIBÁTU. 
DO SVÝCH 24 LET DO SVATBY BYLA PANNA VE SVÉ VĚDOMÍ, NEVĚDĚLA, ŽE SE NA NÍ DĚLY FAŠISTICKÉ POKUSY A PSYCHOTRONICKÉ POKUSY I S JEJÍ SEXUALITOU. NEVĚDĚLA, ŽE BYLA PO PORODU ZNÁSILNĚNA A FAULPLASMOVÁNA JAKO NOVOROZENEC 77 FAŠISTY JAKO NEJDELŠÍ GENETIKA ŽENA SVĚTA, KTEROU SLEDOVALI OD JEJÍHO VZNIKU IN VITRO. MĚLA POŠKOZENÉ SEXUÁLNÍ INSTINKTY A INTUICI SMĚREM DO MASOCHISMU, TEDY BYLA OBĚŤ SEXUÁLNÍHO SADISMU A PŘITAHOVALA SEXUÁLNÍ SADISMUS NEVĚDOMĚ. 
NEVĚDĚLA, ŽE BYLA ZNÁSILNĚNA PETREM KONRÁDEM VE FAULHYPNÓZE PŘED SŇATKEM. BYLA ZNÁSILNĚNA O SVATEBNÍ NOCI  DO KRVE A BOLESTI.  MYSLELA SI, ŽE JE TO NORMÁLNÍ STAV. 
BYLA BRUTÁLNĚ SADISTICKY ZNÁSILNĚNA OPAKOVANĚ PŘI PORODU DÍTĚTE, KTERÝ NEMĚLA PŘEŽÍT, A TO HÁKEM TŘIKRÁT A DESETINÁSOBNOU DÁVKOU OXYTOCINU, MĚLA SE PROTRHNOUT. 
DO ROZCHODU S MANŽELEM, KTERÝ SI JÍ VZAL SMILNĚ, TEDY SŇATEK JE MATRIXOVĚ NEPLATNÝ, V ŘÍJNU 2015 NEMĚLA JINÉHO MUŽE SEXUÁLNĚ ANI SENSUÁLNĚ MILENECKY. MĚLA BODYGUARDY, KTEŘÍ UDRŽOVALI PŘÍSNOU MORÁLKU A ETIKU JEJICH POVOLÁNÍ. NIC S NIMI NEMĚLA, ALE MILUJE JE VŠECHNY JAKO MUŽE, KLIDNĚ I SEXUÁLNĚ DO BUDOUCNA.
ZACHRAŇOVALA SI ŽIVOT Z PORUCHY CADUCEJSKÉ OSY VZNIKLÉ MNOHONÁSOBNÝM ZNÁSILNĚNÍM JEJÍ BYTOSTI A Z FAULPLASMOVÉ OZÁŘKY, KTERÉ BYLA VYSTAVENA VE SVÉM NEVĚDOMÍ TAJNĚ. 
BYLA OBĚTÍ SEXUÁLNIHO SADISMU. VDÁVALA SE BEZ PŘEDCHOZÍCHO SEXUÁLNÍHO STYKU. BYLA HRDÁ NA TO, ŽE JE VE SVÉM VĚDOMÍ PANNA. O PROTRŽENÍ SVÉ PANENSKÉ BLÁNY NEMĚLA VĚDOMÍ A O SEXUÁLNÍM KONTAKTU MUŽEM PENISEM NEBO RUKAMA ČI ÚSTY DOVNITŘ SVÉ VAGÍNY NEMĚLA ŽÁDNÉ VĚDOMÍ.
VE SVÝCH 16 - 17 LETECH ZKOUŠELA VZTAHY S CHLAPCI A UVĚDOMILA SI, ŽE CHCE NĚCO VÍCE, CHTĚLA ROMANTICKOU LÁSKU, KTEROU JÍ ZNIČIL ZDENĚK SVOBODA KRÁDEŽÍ A VRAŽDOU UMUČENÍM ČEŇKA HONSY, KTERÝ JÍ TAJNĚ MILOVAL A CHYSTAL SE JÍ TO VYJEVIT, A UMUČENÍM JEJÍHO KAMARÁDA V NĚMECKU STEPHANA PÖNSCHE, SE KTERÝM SI DOPISOVALA NĚKOLIK LET. NECHAL HO ZASTŘELIT JAKO VOJÁKA STŘEŽÍCÍHO BERLÍNSKOU ZEĎ. JINAK MĚLA KRAŤOUČKÉ VZTAHY TŘI, KDY SE S CHLAPCI VODILA ZA RUKU A TROCHU SE LÍBALI, TOŤ VŠE. JAK JÍ NĚKDO CHTĚL VSTOUPIT RUKAMA KAM NEMĚL, VZTAH UKONČILA. 
ZDENĚK SVOBODA LHAL A PODVÁDĚL A CHOVAL SE SEXUÁLNĚ NEZDRŽENLIVĚ A TAK ASI PO MĚSÍCI VZTAH UKONČILA, NEBOŤ SE BÁLA SEXUÁLNÍHO NAPADENÍ. ZDENĚK SVOBODA STARŠÍ  S JEHO SYNEM SE NEPRÁVEM POMSTILI ZA TO, ŽE OPUSTILA ZDEŇKA MLADŠÍHO, TAK, ŽE JÍ OZNAČILI V NELEGÁLNÍ POČÍTAČOVÉ HŘE VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM GENOCIDY NÁRODA ČESKÉHO ZA KURVU KUREV A PROSTITUTKU NA GYMNÁZIU A VYDĚLALI SI TAK MILIARDY JEJÍ ZLOČINNOU POPRAVOU. 
OD TÉ DOBY NEMĚLA PRAKTICKY ŠANCI NAJÍT PARTNERA, NEBOŤ BYLA PRANÝŘOVANÁ VE SVÉ NEVĚDOMOSTI JAKO KURVA KUREV. 
OD SVÝCH 17 LET SE ZAPOJILA DO ČINNOSTI NÁBOŽENSKÉ SPOLEČNOSTI SVĚDKOVÉ JEHOVOVI A ŽILA V ABSOLUTNÍM CELIBÁTU AŽ DO ZÁSNUB. K SEXUÁLNÍMU STYKU DO SVATBY MEZI NIMI NEDOŠLO. PODLE ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA SE ZÁSNUBY = ŽÁDOSTÍ O RUKU DO KLÍNA, TAKŽE NIC ŠPATNÉHO SPOLU NEPROVEDLI AŽ DO SVATBY, KDY JÍ PETR KONRÁD ZNÁSILNIL HÁČKEM NA PENISU A ZANESL JÍ TAJNĚ DO PÁNVE ČERNOU HOUSENKU ROPEWORM. PETR KONRÁD JÍ PODVEDL A VZAL SI JÍ SMILNĚ NA PSYCHOTRONICKÉ I FYZICKÉ FAŠISTICKÉ POKUSY A MUČIL JÍ A PŘI TOM LHAL A PODVÁDĚL, ABY SE DOSTAL K PENĚZŮM A VYSLOUŽIL SI VYŠŠÍ POSTAVENÍ V HIERARCHII PSYCHOTRONICKÉ VÁLEČNÉ LUFTHAFFE. SVĚDKOVÉ JEHOVOVI JEHO PODVOD PŘIKRYLI, UVĚŘILI JEHO POMLUVĚ, ŽE JE KATEŘINA KURVA KUREV ÚDAJNĚ A ŽE TO PRÝ TAJÍ A NIKDO JÍ TO NEŘEKL. NEMOHLA SE NIJAK OBHÁJIT. KDYBY SE TO DOZVĚDĚLA, PETRA KONRÁDA BY SI PRAVDĚPODOBNĚ NIKDY NEVZALA A SPOLEČENSTVÍ BY OPUSTILA. TAJNĚ SE JÍ VYSMÍVALI. 
PETR KONRÁD MĚL VE ZVYKU POMLOUVAT JÍ ZA JEJÍMI ZÁDY PRAVIDELNĚ OPAKOVANĚ A VYTVÁŘEL JÍ VADNOU POVĚST, ABY NIKOMU NECHYBĚLA, KDYBY JÍ ZAVRAŽDIL. PO ROZCHODU JÍ PETR KONRÁD ZPŮSOBIL BOTULINOVOU OTRAVU A VZTAHY JÍ DÁLE PETR KONRÁD NIČIL LŽÍ A PODVODEM. 
KOLIK MĚLA SEXUÁLNÍCH KONTAKTŮ, DO TOHO JE VÁM SAKRÁLNÍ PRT. BYLY 4, JEDEN ČTYŘDENNÍ V ZAHRANIČÍ, TEN BYL FAJN, AKORÁT BY PARTNER POTŘEBOVAL PSYCHOLOGA NA SVÉ PSYCHICKÉ POTÍŽE, BYL BY Z NĚJ DOMÁCÍ TYRAN.  JEDEN VZTAH SI ZAČALA V BOTULINOVÉ OTRAVĚ A TRVAL CCA DVA MĚSÍCE A BYL POSTUPNĚ SMILNÝ ZE STRANY MUŽE, KTERÝ JÍ CHTĚL ZAVRAŽDIT NA OBJEDNÁVKU, BYL POZDĚJI NAJATÝ ZLOČINNĚ, COŽ NEVĚDĚLA A ZBAVILA SE HO SLUŠNĚ SVOJÍ LASKAVOSTÍ, ANIŽ BY JÍ UBLÍŽIL. ČEKALA S NÍM DÍTĚ, KTERÉ VZNIKLO V BOTULINOVÉ OTRAVĚ A DĚLALO ZDRAVOTNÍ POTÍŽE SMĚREMD O PREEKLAPSIE, MUSELA NA POTRAT ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ. DÁLE MĚLA CELKEM NEROZUMĚ DVA SEXUÁLNÍ KONTAKTY V ŘÁDECH MINUT,  A JEDEN BEZ KONTUMACE. 

POCHOPILA, ŽE TUDY CESTA NEVEDE A UKONČILA TENTO ZPŮSOB SEZNAMOVÁNÍ SE S MUŽI NAVŽDY. 

ZE ZLOČINŮ NA NÍ  SEXUÁLNĚ A SENSUÁLNĚ SE DOSTÁVALA SKRZE ELITNÍHO TATRAVELMISTRA. 

BĚHEM LET 2016 - DOSUD DOSTÁVÁ SEXUÁLNÍ TRÉNING L'MORTE OD ABSOLUTNÍCH BOHŮ MATRIXU, NEBOŤ SE Z NÍ MÁ STÁT ABSOLUTNÍ TANTRAVELMISTRYNĚ LIDSTVA. BEZ JEJÍCH ZKUŠENOSTÍ NA OBĚ STRANY BY TO NEBYLO MOŽNÉ, NEBOŤ TANTRAVELMISTRYNĚ MUSÍ VNÍMAT CO JE  A CO NENÍ DOBRÉ POCITOVĚ A MUSÍ CHÁPAT PROČ TOMU TAK JE. TO NEMOHLA DOKÁZAT ŽENA BEZ SEXUÁLNÍCH ZKUŠENOSTÍ. ŽÁDNÝCH SVÝCH ZKUŠENOSTÍ NELITUJE A JE RÁDA, ŽE SEXUALITĚ MEZI MUŽEM A ŽENOU KONEČNĚ ROZUMÍ A ŽE UŽ NEMUSÍ OPAKOVAT MINULÉ CHYBY V ÚSUDKU. 

MUŽI BY SI MĚLI NAROVNAT VĚDOMÍ. NĚKTEŘÍ MUŽI LHALI, NEMĚLI S NÍ SEXUÁLNÍ KONTAKT. NAPŘÍKLAD IVAN DOUBEK, JEHOŽ NÁVRH ODMÍTLA. ADRIAN CHRISTODOULIDES BALINT SE BUDE MUSET LÉČIT Z GOMORIE, KTERÁ VZNIKLA NÁSILÍM NA JEHO DUŠI V DĚTSTVÍ A DOSPÍVÁNÍ. 

VŠEM MUŽŮM , KTEŘÍ PROŠLI JEJÍM ŽIVOTEM PŘEJE LÁSKU BOŽÍ OPRAVDU JUST LOVE ALWAYS AND ALL THE TIME FOREVER EVER. MAJÍ K NÍ OVŠEM PRO SVOJE CHOVÁNÍ DALEKO A MĚLI BY SE UČIT ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON, AŽ VYJDE, A HODNĚ SE MODLIT, ABY JEJ DOKÁZALI UPLATŇOVAT. POTŘEBUJÍ TERAPIE DUŠE. DO TÉ DOBY JIM NAŘIZUJE JAKO ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ MELCHISEDEK ŽENA ABSOLUTNÍ SAKRÁLNÍ CELIBÁT.

LEŽ: JE PRÝ BORDELÁŘKA. PRAVDA: MÁ RÁDA POŘÁDEK A KDYŽ SI MÁ VYBRAT MEZI ZACHRAŇOVÁNÍM ČESKÉ REPUBLIKY A PLANETY ZEMĚ OD FAŠISMU NEBO UKLÍZET ZLOČINCI ZÁMĚRNĚ PONIČENÝ A ZNEČIŠTĚNÝ DŮM, KAM LEZLI ZLOČINCI A ZNEČIŠŤOVALI TO TADY, ROZKRÁDALI, ROZBÍJELI, ROZSTŘELOVALI A FAUPLASMOVALI JEJÍ TĚLO, ABY SE NEMOHLA ZVEDNOUT A UMÍRALA PSYCHOTRONICKÝM UMUČENÍM, TAK RADĚJI SPOLUPRACUJE S PROTIFAŠISTICKÝM ODBOJEM A NEUKLÍZÍ JAKO IDIOT, ABY NETRÁCELA SÍLU. PETRA KONRÁDA VYTÁHLA ZE ŠPÍNY TAK HRŮZOSTRAŠNÉ, ŽE BY CHTĚLA VIDĚT ŽENU, KTERÁ BY TO ZVLÁDLA. LÁSKY MU PROKÁZALA HODNĚ A DOBŘE TO VÍ, ŽE LHAL A PODVÁDĚL A ŽE TEN, KDO ZAJIŠŤOVAL ÚKLID U NICH DOMA BYLA CCA Z 75% ONA, AŤ JIŽ SAMA NEBO SKRZE POMOCNÍKY.