PÉČE O DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Dárek všem, aby nehřešili a nemučili zvířata.

VŠICHNI, KDO CHOVÁTE ZVÍŘATA S LÁSKOU, AILAVYOU!

JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O DOMÁCÍ MAZLÍČKY A O UŽITKOVÁ ZVÍŘATA

Abyste si nekumulovali hříchy 

v BOŽÍCH MLÝNECH.

PÉČE O PSY

Pokud se o psa staráte špatně, ubírá mu to leta života a vám to přinese náhlé starosti s jeho zdravím. 

Veterinární ošetření jsou drahá, nakonec proděláte, pokud nyní na svém psu šetříte.

Hned na začátku života lidé chybují s tím, že psy očkují, čím jim odebírají leta života a zdraví. Žádné zvíře nikdy nebylo projektováno tak, aby lidé zasahovali injekčně do jeho imunitního systému. Každý páníček by se měl snažit cvičit se svým psem agility, aby byl klidný, nedával najevo nevraživost a neútočil. POkud by se pes choval agresívně a jedinkrát zaútočil na člověka, který mu nijak neubližoval, a to tak, že by mu prokousl kůži, musí být utracen.

Je velice pohodlné koupit granule, konzervy a pytlíčky pro psy. Některá krmiva jsou skutečně velice kvalitní a můžete je používat.

Pes potřebuje rozmanitou stravu, ve které nesmí chybět syrové maso a alespoň 1x týdně kvůli probiotickým kulturám bílý jogurt jako pamlsek. 

Pes potřebuje každý den minimálně třikrát čistou misku. Lidé mají tendence psí misky mýt jenom občas, kdo by chtěl jíst ze zahnívající misky...Nedělejte to svému psovi.

Je nejlepší, když je krmen malou porcí 3x denně. V poledne ideálně, když dostane od stolu od páníčka, aby se necítil opomenutý. Má hlad jako člověk a klidně by žral po 3 hodinách. Lidé, kteří psy krmí jenom dvakrát denně a někteří dokonce jednou, tak psi mučí hlady.

Porci volte dle váhy psa, musíte to odhadnout, sledujte psa, zda loudí, když má být najedený. Psi neloudí, když jsou syti. Pokud ano a jdou do tloušťky, můžete za to vy, protože pes se nudí neb nemá žádné pořádné zaměstnání. Potřebuje, abyste se mu věnovali několikrát denně, zbytek času většinou pak prospí.

Připravujeme pro vás.