JAK JSEM MĚLA CHRONICKÝ ÚNAVOVÝ SYNDROM

Matrona Svarohaum

VĚDECKÉ VYSVĚTLENÍ

PROČ JSEM ZTRATILA TÉMĚ 98% SVÉ ŽIVOTNÍ ENERGIE

MĚLA JSEM OTCE SE ŽALEM SRDCI ZE SPOLEČNOSTI, VE KTERÉ ZAŽÍVAL NESPRAVEDLIVÉ DAVOVÉ KOLEKTIVNÍ A SKRYTÉ ZLOČINNÉ NÁSILÍ A PROTO TRPĚL A NEUMĚL SPRÁVNĚ PROJEVOVAT CIT A VYCHOVÁVAT SVOJE DĚTI. CIT PROJEVOVAL MÁLO A DĚTI TRESTAL ZA NĚCO, CO NEUDĚLALY. DÁVAL PRÁCI ZA NESPRAVEDLIVÝ TREST. BYL NEŠŤASTNÝ, CHOVAL SE CHOLERICKY A POMĚRNĚ ČASTO BYL NESPRAVEDLIVÝ K NÁM DĚTEM. KE KAŽDÉMU JINAK. TRPĚLA JSEM NESPRAVEDLNOSTÍ OTCE.

TRPĚLA JSEM NESPRAVEDLNOSTÍ MATKY, KTERÁ NEVYCHOVÁVALA SPRAVEDLIVĚ SOUROZENCE. BYLA JSEM NESPRAVEDLIVĚ TRESTÁNA A NEBYLO MI POSKYTOVÁNO VEDENÍ V MNOHA ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH, SE KTERÝMI JSEM SI NEVĚDĚLA RADY A TUDÍŽ JSEM V NICH DĚLALA CHYBY.

TRPĚLA JSEM NESPRAVEDLNOSTÍ LÉKAŘŮ, KDYŽ JSEM TÉMĚŘ OHLUCHLA V PĚTI LETECH A LÉKAŘI MATCE RADILI, ABY MĚ VYCHOVÁVALA BITÍM JAKO NEPOSLUŠNOU, COŽ CHVÍLI DĚLALA, NEŽ SI UVĚDOMILA, ŽE NESLYŠÍM. NIKDY SE MI ZA TO NEOMLUVILA A TRVÁ NA TOM, ŽE MĚ MĚLA BÍT VÍCE. NESPRAVEDLNOST TRVÁ.

V DĚTSTVÍ JSEM MĚLA NEODSTRAUMATIZOVANÝ ÚRAZ HLAVY. DOSTALA JSEM RÁNU DO KOŘENE NOSU.

NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE MĚ NESPRAVEDLIVĚ KVŮLI KŘIVÉMU OBVINĚNÍ, KTERÉ NIKDO NEOVĚŘIL, ŠIKANOVAL DAV NĚKOLIK LET.

NEBYLA JSEM POUČENA O SPRÁVNÉ SEXUALITĚ JAK ZACHÁZET SE SEXUÁLNÍMI ORGÁNY SPRÁVNĚ A AŽ DO UVĚDOMĚNÍ V ROCE 2018 JSEM DĚLALA CHYBY, KTERÉ SE PAK PROJEVUJÍ JAKO ÚNIKY ENERGIÍ Z CADUCEJSKÉ OSY. NA SEXUÁLNÍ ČISTOTĚ A SPRÁVNÉM ZACHÁZENÍ SE SEXUÁLNÍMI ORGÁNY ZÁVISÍ NAŠE DLOUHOVĚKOST A VITALITA.


Nerušte se ničím. 

Vypněte zvonek a mobilní telefon. 

Hlad vás tímto prvním pravotočivým cvičením ihned přejde na minimálně půl hodiny až hodinu . 

NIKDY NEHLADOVTE.

BUĎ CVIČTE, NEBO JEZTE, NEJDÉLE VŠAK PO 3 HODINÁCH, DELŠÍ PERIODY MEZI JÍDLY V REDUKCI NEJSOU ŽÁDOUCÍ.
Když budete rukou cvičit během dne opakovaně, druhý den vás bude bolet a to je čas na další pravotočivé cvičení, kterým je psaní levou rukou. Předepište si písanku pravou, psací písmena správně, uvědomte se jak je psát pravotočivě a piště jednu celou stránku levou rukou písmena. 
Hlad vás přejde na půl hodiny až hodinu. 
Neprovádějte nic, co nevíte celé a jak to dělat správně a jak to dopadne, když když...
Pokračování příště.