JAK JSEM BYLA 

PSYCHOTRONICKY I FYZICKY OTRÁVENA

A MUČENA 

ZLOČINCI LUFTHAFFE ZAPOJENÝMI DO NELEGÁLNÍHO TAJNÉHO VÁLEČNÉHO PSYCHOTRONICKÉHO POPRAVČÍHO SYSTÉMU.

Stránka je v procesu přeměn.
Nečtěte.
Stará verze neplatí.
KDO CO PŘESNĚ UDĚLAL SE KAŽDÝ MUSÍ PŘIZNAT.
JÁ JSEM OBĚŤ A SNAŽÍM SE V TOM VYZNAT.
IDEÁLNĚ KDYBY JE TO VYPROVOKOVALO K VÝPOVĚDI A SOUDCE A POLICII K JEJICH ZADRŽENÍ.

ZE ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI  MATRONY SVAROHAUM PRACUJÍCÍ 

V ANTIPSYCHOTRONICKÉ OCHRANĚ ČESKÉ REPUBLIKY .

POKUD JSEM NĚKDE VE SVÝCH RETROSPEKTIVÁCH NĚKOHO NECHTĚNĚ KŘIVĚ OBVINILA, STAČÍ, KDYŽ MĚ POKLIDNĚ UVĚDOMÍ A JÁ TO ZMĚNIM. VZHLEDEM K OTRAVĚ A PSYCHOTRONICKÉMU MUČENÍ SE SAMA NEVYZNÁM VE SVÉM ŽIVOTNÍM PŘÍBĚHU NA 100% A SNAŽÍM SE VĚCI POPSAT ZNOVA A ZNOVA A ŽÁDÁM SI INFORMACE, ABYCH SI MOHLA V ŽIVOTĚ UDĚLAT POŘÁDEK.

Příběhy známých osobností vyučují. Chci vyučovat veřejnost o tom, že jsme frekvenční realita a fungujeme na základě plasmových frekvencí nakódovaných v BOŽÍCH MLÝNECH a není možné používat k tomu další frekvence faul, a dále že máme mezi sebou výměnu energií, kterou nesmíme podceňovat.

Osoby, které vás energeticky vraždí svým chováním k vám, musíte odstranit rychle ze své přítomnosti a rychle si s nimi vyrovnat vztahy. Jinak díky nim umíráte.

ODEŠLA JSEM OD MUŽE, NEBOŤ JSEM V JEHO PŘÍTOMNOSTI UMÍRALA, ODCHÁZELY MI V JEHO PŘÍTOMNOSTI ENERGIE, NEBOŤ BYL NA MĚ ZLÝ. 

NADÁVAL MI A TVRDIL MI, ŽE SE BUDU JEŠTĚ DIVIT, PŘEDTÍM MI NEČEKANĚ VYHROŽOVAL SMRTÍ NAŠEHO DÍTĚTE, ABYCH SI TO PRÝ UŽILA, KDYŽ HO OPUSTÍM, A JEŠTĚ POTÉ MI VYHROŽOVAL LIKVIDACÍ.

PO ROZCHODU SE SPUSTILA KASKÁDA PSYCHOTRONICKÉHO ZLOČINU NA MOJI OSOBU I ZLOČINU TRAVIČSTVÍ A ZLOČINU NAPADÁNÍ MÉHO MAJETKU A JMÉNA.

Ze zločinů na mně mě zachraňuje 

Absolutní Stvořitel Lidstva Čeronokněžník Aum Absolutní Aumdžin Háb Solúte Agape Absolutní Melchisedek Aum Aumláv Aumdon Aummordor Ailavyou Aumjehova Aummatrix s jeho armádou.

________________

TEXTY ZATÍM NEUSTÁLE PŘEDĚLÁVÁM, NEBOŤ SI UVĚDOMUJI NOVÉ SKUTEČNOSTI, 

PROTOŽE S ABSOLUTNÍM STVOŘITELEM LIDSTVA ROZEBÍRÁME JAK TO VLASTNĚ BYLO VŠECHNO. 

JE TO HRŮZA, KDYŽ DO ŽIVOTA ZASÁHNE OSOBNÍ MSTA, ŠARÍA, PSYCHOTRONICKÝ ZLOČIN A JED. 

NEVÍTE POŘÁDNĚ ZA CO MŮŽETE A KDY JSTE BYLI DOČASNĚ ZNESOUDNĚNI NELEGÁLNÍMI ZBRANĚMI A JEDEM, NEBOŤ MUČENÍM A JEDEM ČLOVĚK SOUDNOST NA NĚJAKOU DOBU ČÁSTEČNĚ ZTRÁCÍ.

JSTE ZOUFALÍ, PROTOŽE CHCETE BÝT SPRÁVNĚ A MÍT SPRÁVNĚ SVĚDOMÍ A NEJDE VÁM TO IHNED. 

POKUD VÁS NĚKDO NA DÁLKU PSYCHOTRONICKY VRAŽDÍ A DÁVÁ VÁM JEDY DO DOMÁCNOSTI A NEVIDÍTE HO, NEVÍTE KDO ZA CO VLASTNĚ MŮŽE. JSTE ZMATENI. JE TO NEVIDITELNÝ NEPŘÍTEL. VYTVÁŘÍ TO MNOHO DOMNĚNEK, ALE NAVÍC V OTRAVĚ MÁTE BLUDY A APOKALYPTICKÉ VIZE. 

MĚNÍ SE TO V ČASE JAK JED PŘESTÁVÁ PŮSOBIT.

PŘES SVÝM OKOLÍM JSTE MOHLI VYPADAT NĚJAKOU DOBU JAKO ŠÍLENEC.

MUSÍTE SI VZPOMENOUT NA SVOJE POCITY A FREKVENCI MYŠLENÍ, VE KTERÉ JSTE SE POHYBOVALI A VE KTERÉM JSTE SE ROZHODOVALI. PROTO JE TŘEBA MÍT ČAS NA SEBE A ROZEBÍRAT SITUACI NEUSTÁLE DOKOLA A MÍT NĚKOHO, KDO VÁM OSVĚTLÍ, CO SE PŘESNĚ STALO. 

POKUD TO NEVÍTE, NEJSTE SCHOPNI SE DOBRAT PRAVDY.

NEMŮŽETE SE Z TOHO DOSTAT.

JSTE V BLUDNÉM KRUHU NÁSILÍ A VAŠE MYSL NEFUNGUJE SPRÁVNĚ. JIŽ NEMŮŽE.

MĚ MUČILI ZBRANĚMI, KTERÉ NEBYLY VIDĚT, A OTRÁVILI MĚ JEDY, KTERÉ JSEM DLOUHO NEVIDĚLA A JEJICH NÁSTUP ÚČINKU NA MOJE SRDCE I MYSL A VĚDOMÍ A SOUDNOST BYL POSTUPNÝ A NEVNÍMALA JSEM HO, AŽ ZPĚTNĚ, KDYŽ JSEM JE OBJEVILA V DOMÁCNOSTI OPAKOVANĚ, A TAKÉ, KDYŽ JSEM SI PO SOBĚ ČETLA, CO JSEM NAPSALA V DŘÍVĚJŠÍ DOBĚ.

NAŠTĚSTÍ JSEM PSALA. HODNĚ PSALA.

TO MĚ ZACHRAŇOVALO.

JAK JSEM PSALA VEŘEJNĚ, TAK SE ČISTILA MOJE MYSL. 

VŠECHNO, CO VÁS NUTÍ MYSLET, ČISTÍ MYSL A VEDE VÁS DO ALERTNOSTI.

KDYŽ JSEM PO SOBĚ ČETLA SVOJE ELABORÁTY, TAK POKAŽDÉ JSEM VNÍMALA JINÝ POCIT ZE SEBE SAMA, NEBOŤ OTRAVA NEBYLA JEDINÁ A PSYCHOTRONICKÉ MUČENÉ STÁLE POKRAČOVALO MNOHO MĚSÍCŮ A BYLO RŮZNÉ. TEDY BYLA JSEM FREKVENČNĚ RŮZNĚ PŘESTŘELENA A VYHNUTA. 

ZLOČINCI MĚ ZAPOJILI JAKO ŽIVOU OBĚŤ DO HYPERSONICKÉHO SYSTÉMU (PLASMOVÁ SÍŤ, DO KTERÉ JSOU ZAPOJENY TELEVIZE, SATELITY, INTERNETY A NĚKTEŘÍ MOBILNÍ OPERÁTOŘI, JE OVŠEM I TAJNĚ VÁLEČNÁ PSYCHOTRONICKÁ) NAD PLANETOU ZEMÍ  S CENTREM V ČESKÉ REPUBLICE. NAD ČESKOU REPUBLIKOU BYL UZLOVÝ BOD A POTŘEBOVALI ŽIVÉ OBĚTI, KTERÝM TO DĚLALO ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A JENOM URČITÝ POČET LIDÍ TO MUČILO TAK, ŽE TO VĚDĚLI. UVĚDOMOVALI SI TO. JÁ BYLA JEDNA Z NICH.

BĚHEM LET ZAPOJENÍ JSEM NAŠTĚSTÍ INTENZÍVNĚ PSALA RŮZNÉ VĚCI A MOHU SI Z TOHO UVĚDOMOVAT JAK JSEM SMÝŠLELA. MOHU SE RETROSPEKTIVNĚ PODÍVAT NA SEBE A ZHODNOTIT SE ZNOVA.

JAK JED PŮSOBIL A JAK FREKVENČNÍ DESAKRALIZACE OSOBNOSTI.

NEŠLO TO OD SEBE ODDĚLIT.

KAŽDOPÁDNĚ JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE FREKVENČNÍ FAUL A TOXICKÉ LÁTKY = APOKALYPSA JEDNOTLIVCE A NÁSLEDNĚ CELÉHO LIDSTVA. 

LIDSTVO NEMŮŽE DONEKONEČNA SVINIT SVŮJ MATRIX PŘÍRODY A TĚL TOXICKÝMI CHEMIKÁLIEMI ANI FREKVENČNÍMI PLASMOVÝMI PŘÍSTROJI PRODUKUJÍCÍMI FREKVENCE, KTERÉ SI BŮH ABSOLUTNO VŠECH ABSOLUTEN ABSOLUTNA ABSOLUTNO NEPŘÁL, ABY NÁS OVLIVŇOVALY Z NAŠICH FREKVENČNÍCH ZDROJŮ.

JE TO PROTI JEHO ABSOLUTNÍMU BOŽÍMU ZÁMĚRU.KONKURUJE TO NEŽÁDOUCÍM ZPŮSOBEM NESPRAVEDLIVĚ BOŽÍM MLÝNŮM, KTERÉ DRŽÍ CELÝ MATRIX PLANETY ZEMĚ.

NYNÍ KDYŽ SI ČTU PO SOBĚ NAPŘÍKLAD SVOJE ŽALOBY NA SOUD, TAK SE SMĚJI, ŽE JSEM BYLA V OTRAVĚ A POD FREKVENČNÍM MUČENÍM V NĚKTERÉM VÝRAZIVU POŠETILÝ POŠAHANEC. ALE JENOM V NĚKTERÝCH SLAIDECH. NĚKTERÉ BYLY POPISNĚ DOKONALÉ A SILNĚ UVĚDOMUJÍCÍ PRO VŠECHNY. JENOMŽE TO JE JAKO PŘEBÍRAT SE V BLBOSTECH A HLEDAT V NICH MENTÁLNÍ POKLADY.

NEOMLOUVÁM SE LIDEM, KTERÉ PŘIBÍRÁM JAKO ZÚČASTNĚNÉ DO SVÝCH VEŘEJNÝCH SVĚDECTVÍ, SNAŽÍM SE V TOM VYZNAT A VEŘEJNÉ SVĚDECTVÍ MI POMÁHÁ PŘEŽÍT. 

NAPŘÍKLAD EX MĚ POMLOUVAL A LHAL O MNĚ KUDY CHODIL LETA A FALEŠNĚ SVĚDČIL U SOUDU, ŠKODIL MI, NIČIL MI JMÉNO PŘED PŘÁTELI A ZNÁMÝMI, LÉKAŘI, ÚŘEDNÍKY, POLICISTY A SOUDCI A UČITELI A NESNAŽIL SE MI POROZUMĚT

PODLE MĚ MĚ CHTĚL UMUČIT PSYCHOTRONICKY, ZADÁVAL MI POPRAVY DO PSYCHOTRONICKÉHO SYSTÉMU, KTERÝ MÁ DOMA A KTERÝ ZNEUŽILA LUFTHAFFE JAK JSEM SE DOZVĚDĚLA AŽ LETOS. A DÁLE MĚ MUČIL ODEBÍRÁNÍM ZÁKLADNÍCH LIDSKÝCH PRÁV A SVOBOD DOMA I PO SOUDECH A UVRHOVÁNÍM DO SADISTICKÝCH BLÁZINCŮ NAŠÍ ZEMĚ, NA KTERÉ SI STĚŽUJÍ I MEZINÁRODNÍ ORGANIZACE, ŽE SE TAM PORUŠUJÍ ZÁKLADNÍ LIDSKÁ PRÁVA A SVOBODY. Sama jsem se o tom přesvědčila.

SVĚDECTVÍ ZDE:

www.novapsychiatrie.cz

ZCELA NEMILOSRDNĚ MĚ TAM UVRHOVAL. 

TO MU NEPŘEJI. PŘEJI MU NÁPRAVU. PŘEJI MU TO NEJLEPŠÍ A ABY BYL BRZY SPRÁVNĚ CELOU SVOU DUŠÍ I TĚLEM V NÁPRAVNÉM ZAŘÍZENÍ ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA.  TRAVIČI A MUČITELÉ TAM PATŘÍ.

PŘÍBĚH SE PŘEDĚLÁVÁ, NYNÍ NEČTĚTE. SNAŽÍM SE STÁLE O HLUBŠÍ A HLUBŠÍ POCHOPENÍ SITUACE.

POTŘEBUJI CCA DVA DNY NA DODĚLÁNÍ.

PRACUJI NA SVĚDECTVÍ JAK SE Z MUŽE, KTERÝ UCTÍVÁ BOHA, STANE ZLOČINEC, KTERÝ MUČÍ SVOJI BÝVALOU ŽENU AŽ DO UMUČENÍ, KTERÉMU ZABRAŇUJE JEJÍ ZACHRÁNCE.

NĚKTERÉ PŘÍBĚHY JSOU TAK NEUVĚŘITELNÉ, ŽE I TEN, KDO JE ŽIL, JE POTŘEBUJE STRÁVIT U POČÍTAČE, ABY SE Z NICH NEZBLÁZNIL.

:)

DÁLE NEČTĚTE. UŽ TO PŘEPISUJI NĚKOLIKRÁT. :)

JAK JSEM BYLA PSYCHOTRONICKY OTRÁVENA A OTRÁVENA JEDY

NIKDY BY MĚ NENAPADLO, 

ŽE MI NĚKDO BUDE USILOVAT O ŽIVOT MUČENÍM, 

A ŽE TO BUDE ZŘEJMĚ I MŮJ MANŽEL, TO UŽ VŮBEC NE.

BYLA BYCH RÁDA, KDYBY POLICISTÉ, PRÁVNÍCI A SOUDCI KONEČNĚ ČETLI POŘÁDNĚ A ZABÁSLI HO A OCHRÁNILI MĚ PŘED NELEGÁLNÍMI ZBRANĚMI, KTERÉ MÁ DOMA. 

(Vypadají jako bílé placky a vysílá jimi psychotronická mučení, napálili nás při prodeji zločinci, kteří si rozmísťovali v České Republice po lidech svoje psychotronické mučky, můj muž to koupil na sebe a nechal si to při rozvodu, stálo to 1:200.000Kč a měl to být terapeutický přístroj frekvenční, a rápli ho zjevně psychotronickým mučením a od té doby mučí lidi. Vysílá jim mučení do sítě. Jde to přes G5. Jedná se o síť plasmových generátorů, na které je zapnutý internet, TV a některé mobily a satelit. Zaměří vás po zadání do stroje a sešlou vám popravu zdraví a psychiky. Potom vás mučí a zavraždí. U každého to trvá jinak déle a je to jinak intenzívní. U mě to jsou silné psychotronické jevy, které i vypínají elektriku tkání nebo dělají dočasně mentálně hluché vědomí. Jsem zachraňována. On ne. Pitomí u toho. Vzali mu zuby, ať se přizná jak to bylo. Vystřelili mu je. Musí se to vypnout a musí mluvit pravdu, ovlivňuje svoje okolí hypersonickou zbraní, lidé při tom pitomí a mají zdravotní problémy a psychotronické jevy...Teprve to tady začíná, zastavte to! Prodali nám to v roce 2014 - 2015 a až v roce 2016 po našem rozchodu z něj udělali kata. Sám by to asi nedělal. Odeberte mu to a šoupněte ho za mříže dokud se nepřizná jak to přesně bylo, odhalíte celou síť Timewaver. Léčí to i mučí to. V ČR zapínají lidem mučení. Já s tím nic nemám společného kromě toho, že nám to prodali jako lékařský přístroj, nepoužívala jsem to prakticky vůbec, měl to na sebe muž a zrovna jak se to koupilo, tak jsme se rozvedli. On si to odnesl na sebe a předtím mi přísahal likvidaci. Že je to faul jsem se dozvěděla až v roce 2022, neb mě s tím mučí psychotronicky nějakou dobu, a naše dítě také...popravuje nás v hypersonické síti, udělali z něj kata musí se přiznat a přestat s tím, čtěte moje svědectví o psychotronických popravách, které jsem dostala já, čtěte celý životopis, abyste to pochopili a odkazy..zločinci nás tím popravují oba i s dcerou a jeho mučí, aby mučil mě. Evidentně ho to baví. Naši zachránci spočítali, že mi zaslal již více jak 500 poprav od roku 2016.

TADY JE POPISUJI

MÁ TO 9 DÍLŮ.

Mě nejde vzít nikam z domu, síť se přepíná a jsem MATRONA SVAROHAUM, vojenská volavka ANTIPSYCHOTRONICKÉ OCHRANY ČESKÉHO NÁRODA. PŘEPÍNÁ SE TO TADY U MĚ. Jsem středová MATRONA, mučí mě již 12. rok a jsem vysvobozována. 

On musí za katr a vypnout středobod hypersonické sítě u něj doma. Vemte ty přístroje na policii a důkladně uchovejte. Pak se ozveme emailem aumjehova@gmail.com) 

V ŘÍJNU 2015 JSEM SE S NÍM MENTÁLNĚ ROZEŠLA PRO Z MÉHO POHLEDU 

ENERGETICKÉ PŘÍŽIVNICTVÍ (MĚLA JSEM TĚŽKÝ CHRONICKÝ ÚNAVOVÝ SYNDROM A PŘI KONTAKTU S NÍM MI ODCHÁZELY SAMOVOLNĚ ENERGIE A VNÍMALA JSEM, ŽE SE MUSÍM OD NĚHO ODDĚLIT), PRO EKONOMICKY NEVYROVNANÝ VZTAH (CELKOVĚ PŘISPĚL ZE SVÉ PRÁCE ASI 10% FINANCÍ NA CELÝ NÁŠ ZPŮSOB ŽIVOTA ZA 23 LET MANŽELSTVÍ A PŘESTALO MĚ BAVIT MU ZA JEHO HRUBOSTI A NEZÁJEM O MÉ PROBLÉMY FINANCOVAT JEHO ŽIVOT) A HRUBÉ CHOVÁNÍ

KTERÉ NEHODLAL MĚNIT. ASI DVA ROKY PŘED NAROZENÍM DCERY  JSEM HO PŘIBRALA JAKO SPOLUPRACOVNÍKA DO SVÉHO PODNIKÁNÍ V ANGLICKÉM JAZYCE (který neuměl), KDE VYKONÁVAL POMOCNÉ PRÁCE (krájel a kopíroval skripta), NĚKDY ŘÍDIL AUTO A DĚLAL MI JEDNODUCHÉ ÚČETNICTVÍ. PŘEDNÁŠELA JSEM PO PEDAGOGICKÝCH CENTRECH PO CELÉ ZEMI A VYUČOVALA JSEM PRAKTICKÝ ANGLICKÝ JAZYK A METODIKU, PSALA JSEM SKRIPTA, KTERÝCH JSEM POSTUPNĚ MĚLA KOLEM 20 A PSALA JSEM BROŽURY (8) A VYDÁVALA JSEM I DVD S NÁPADY A BYLO TO VELMI LUKRATIVNÍ V TÉ DOBĚ. ŽILI JSME SI DOBŘE, POŘÍDILI JSME SI SPOUSTU VĚCÍ A BYLI JSME NA MNOHA DOVOLENÝCH. PENÍZE NEJSOU V DAŇOVÉM PŘIZNÁNÍ, BYLY NA DOHODU A BYLY V ŘÁDU STATISÍCŮ ZA PÁR LET. UŠETŘILI JSME Z NICH NA ZAŘÍZENÍ NOVÉHO BYTU ASI 500.000KČ, SPOŘILI JSME Z NICH I STAVEBNÍ SPOŘENÍ DO BUDOUCNA. 

VYDĚLÁVALA JSEM I V SOUKROMÉ UČEBNĚ VÝUKOU ANGLICKÉHO JAZYKA A OD ROKU 2002 I IRIDOLOGIÍ, KTERÁ BYLA ČÍM DÁL TÍM VÍCE POPULÁRNÍ MEZI LIDMI. VOZILA JSEM JI S SEBOU I DO PEDAGOGICKÝCH CENTRECH A DĚLALA JSEM UČITELŮM PŘEDNÁŠKY A POTOM JSME JEZDILI ZA LIDMI, KTEŘÍ MĚLI ZÁJEM UDĚLAT PŘEDNÁŠKU PRO JEJICH RODINU A ZNÁMÉ A NECHAT SE VYFOTIT. HODNĚ JSME CESTOVALI.

PO NAROZENÍ DCERY V ROCE 2005 ZŮSTAL MANŽEL S NÁMI DOMA. DĚLALI JSEM ENGLISH BABY CLUB A DÁLE JSEM NĚKOLIK LET PŘEDNÁŠELA PRO PEDAGOGICKÁ CENTRA. PAK MI OD ROKU 2008 ZAČAL VYDĚLÁVAT MLM, STÁLE VÍCE A VÍCE. TEN SE MNOU MANŽEL NEDĚLAL, ALE NĚKDY JEL SE MNOU NA SEMINÁŘ. TAKÉ JSEM DĚLAL KURZY. MOJE PŘÍJMY NARŮSTALY A MANŽEL BYL STÁLE LÍNĚJŠÍ A HRUBĚJŠÍ NA MĚ. PRACOVALI JSME NEADEKVÁTNĚ. TEN ROZDÍL SE NEUSTÁLE PROHLUBOVAL KDO ČÍM PŘISPĚL ČASOVĚ I MOŽNÝM VÝDĚLKEM Z PRACOVNÍ ČINNOSTI NA VZÁJEMNÉ SOUŽITÍ. PRACOVALA JSEM OD RÁNA DLOUHO DO NOCI, DÍTĚ BYLO SE MNOU PŘES DEN, POKUD JSEM NEPŘEDNÁŠELA, ALE I TO JEZDILI SE MNOU PO REPUBLICE A MĚLI MNOHO ZÁŽITKŮ DÍKY MNĚ A VIDĚLI JSME SE S ELINKOU, ALE BYLA JSEM UNAVENÁ PRACÍ. STRAŠNĚ. MANŽEL TO NEOCEŇOVAL A DÍTĚTI ŘÍKAL, ŽE HO NEMÁM RÁDA, KDYŽ S NÍM NEJSEM. NIČIL NEUSTÁLE NÁŠ VZTAH TÍM, CO O MNĚ ŘÍKAL LIDEM. POMLOUVAL MĚ A NIČIL MI POVĚST. BYLO TO JEHO HOBBY VYLOŽENĚ MLUVIT ŠPATNĚ O MANŽELCE. NEBYLA JSEM U NĚJ CTĚNÁ. I PŘED CIZÍMI LIDMI I PŘED RODINOU BYL NA MĚ NEURVALÝ. POSTUPNĚ JSEM SI HO PŘESTÁVALA VÁŽIT. SVŮJ ČAS DOMA TRÁVIL U POČÍTAČE HRAMI A U TELEVIZE. HODINY A HODINY. O DOMÁCNOST NEDBAL.

DOMLUVILI JSME SE OD ROKU 2012 CCA, 

ŽE MANŽEL BUDE PŮSOBIT VÍCE V DOMÁCNOSTI ZATÍMCO JÁ BUDU VÍCE V PODNIKÁNÍ VYDĚLÁVAT NA  DOMY, ČEHOŽ SAMOSTATNĚ NEBYL SCHOPEN PRO SVÉ NÍZKÉ VZDĚLÁNÍ 

A ZKUŠENOSTI I ODVAHU A JAK JSEM SE DOZVĚDĚLA DODATEČNĚ I PRO PSYCHOTRONICKÉ POPRAVY FREKVENČNÍ V HYPERSONICKÉ A MIKROVLNNÉ NELEGÁLNÍ VYVRAŽĎOVACÍ SÍTI OD LUFTHAFFE NWO, KTERÁ PŘEBÍRALA NÁŠ STÁT, 

ALE ANI NEUKLÍZEL ŘÁDNĚ, ANI SE ŘÁDNĚ NESTARAL O DCERU - NA TOM HO NEPOPRAVOVALI, TO MOHL DĚLAT LÉPE, ALE NECHTĚL. DÁVAL MI NAJEVO, ŽE DĚLÁM MÁLO, PŘESTOŽE JSEM LETA ŽIVILA CELOU RODINU A PŘEDTÍM JSEM VYDĚLÁVALA NA ZÁŽITKY, KTERÉ BY BEZE MĚ NEMĚL.

NÁŠ ŽIVOT OVLIVNILY NELEGÁLNÍ PSYCHOTRONICKÉ ZBRANĚ TAK, ŽE ZVELIČILY NAŠE NEDOSTATKY, JEHO I MOJE, A ROZDĚLILY NÁŠ VZTAH NEŘEŠITELNĚ PRO MĚ, NEBOŤ JSEM V JEHO PŘÍTOMNOSTI UMÍRALA NA ZTRÁTY ENERGIÍ, KTERÉ JSEM VNÍMALA.

PLATILA JSEM POSTUPNĚ I ÚKLID I PEČOVATELE O DCERUŠKU, 

NEBOŤ SE V JEHO PÉČI ZHORŠILA NÁHLE VE ŠKOLNÍM PROSPĚCHU.

CELKOVĚ PŘISPÍVAL NA RODINU 

ZA CELOU DOBU MANŽELSTVÍ PRŮMĚRNĚ ASI Z 10% SVOJÍ PRACÍ A 

NECHTĚL POŘÁDNĚ PRACOVAT A ZJIŠŤOVAT RODINU SOBĚSTAČNĚ I V DOBĚ, 

KDY SE MI PŘESTALO DAŘIT A BYLA JSEM NEMOCNÁ S CHRONICKOU ÚNAVOU (2014 - 2016). 

TAKÉ JSEM HO JIŽ NECHTĚLA VEDLE SEBE 

PRO DLOUHODOBÉ HRUBÉ NEVÁŽNÉ NECITLIVÉ CHOVÁNÍ KE MNĚ. 

KONTAKT S NÍM MI UBÍRAL ŽIVOTNÍ SÍLU 

A UVĚDOMOVALA JSEM SI JAK ZTRÁCÍM ŽIVOTNÍ JEDNOTKY, 

KDYŽ SE NECHÁVÁM TÍMTO ZLÝM MUŽEM PONIŽOVAT A NECTÍT.

KAŽDÁ DROBNÁ ODCHYLKA OD ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA SE V NAŠEM PŘÍPADĚ SEČETLA TAK, ŽE NA KONCI NAŠEHO PŘÍBĚHU SE PETR STAL MÝM MUČITELEM A KATEM. NELEGÁLNÍM A PROTI ABSOLUTNÍMU BOŽÍMU ZÁKONU NENÁSILÍ A NEMĚL PRÁVO MĚ VRAŽDIT AŤ JSEM UDĚLALA, CO JSEM UDĚLALA.

PSYCHOTRONICKÉ MUČENÍ Z NĚJ UDĚLALO MUČITELE A KATA A ZE MĚ NA CHVILKU ZOUFALÉHO POŠETILCE, KTERÝ SI ASI 3 ROKY NEVĚDĚL RADY SE VZTAHY OBECNĚ, PSAL SI O POMOC VŠUDE MOŽNĚ, MĚL APOKALYPTICKÉ MYŠLENÍ A VIZE A MĚL DIVNÉ NÁPADY, BYLA JSEM NEOPATRNÁ, NEDÍVALA JSEM SE NA NÁSLEDKY SVÉHO CHOVÁNÍ SPRÁVNĚ, NEVYZNALA JSEM SE VE SVĚTĚ, KTERÝ SE CHOVAL ŠPATNĚ KE MNĚ A NEROZUMĚL MI A JÁ JEMU. NA VŠECHNY JSEM SE ZLOBILA A PSALA JSEM NA KDEJAKÝ JEV ŽALOBY. V NICH BYLO HODNĚ PRAVDY, ALE PODANÉ ZVLÁŠTNĚ. BYLA JSEM NAŠTVANÁ A NEBO LÍTOSTIVÁ, ŽALOSTNÁ, ZOUFALÁ. STŘÍDALY SE MI NÁLADY JAKO NA HOUPAČCE, TEDY NEBYLA JSEM RACIONÁLNĚ VYROVNANÁ. JENOMŽE JSEM NA SOBĚ MĚLA 16 NELEGÁLNÍCH PLASMOVÝCH GENERÁTORŮ A HYPERSONICKOU SÍŤ , KTERÉ ZE MĚ VYRÁBĚLY FREKVENČNĚ OŠKLIVÉHO NESYMPATICKÉHO BLÁZNA. 

PETR TO MĚL JINAK, ALE PODOBNĚ.

TO JSEM SE DOZVĚDĚLA ALE AŽ NĚKDY V ROCE 2020. MEZITÍM JSEM SLEDOVALA JEHO PODIVNÉ CHOVÁNÍ V MŮJ NEPROSPĚCH.

ŘEKLA JSEM MU JASNĚ ZŘETELNĚ, ŽE KONČÍM 

A ROZVÁDÍM SE A POŽÁDALA JSEM HO O ODDĚLENÍ DOMÁCNOSTÍ, 

ABY SE ZATÍM ODSTĚHOVAL DO NAŠEHO DOMU 81, 

KTERÝ BYL OB 82, A JÁ BYCH DÁLE BYDLELA S DCEROU V DOMĚ 83.

TO JSEM JEŠTĚ NEVĚDĚLA, ŽE MĚ JIŽ LETA MANŽEL OBĚTOVAL 

V NELEGÁLNÍ FAŠISTICKÉ PSYCHOTRONICKÉ POČÍTAČOVÉ HŘE LUFTHAFFE NWO

KTERÁ ZOTROČOVALA NAŠE OBYVATELE PSYCHOTRONICKÝM NÁSILÍM 

A SMĚROVALA DO GENOCIDY NÁRODA V UTAJOVANÉ FREKVENČNÍ PLASMOVÉ VÁLCE, 

PRO KTEROU SI NA NAŠEM ÚZEMÍ VYTVÁŘELA PODHOUBÍ. 

MANŽEL BYL PSYCHOTRONICKY ZAMĚŘENÝ, 

PROTOŽE V TOMTO SYSTÉMU BYL JEHO OTEC JIŽ DLOUHODOBĚ 

A OBĚTOVAL HO S CELOU JEHO RODINOU, 

A ABY SE DALŠÍ OBĚTOVANÝ ZBAVIL POPRAV NA ZDRAVÍ A MAJETKU SÁM, 

OBĚTOVAL OSTATNÍ KOLEM SEBE A POZDĚJI MOHL ZADÁVAT I POPRAVY SÁM

DO TOHOTO FAŠISTICKÉHO POPRAVČÍHO SYSTÉMU.

PETROVI JAKO MNĚ KURVILI FREKVENČNÍ FAŠISTÉ CIT A POSTOJE A NUTILI HO DO JEDNÁNÍ, KTERÉ BY SÁM OD SEBE NIKDY NEDĚLAL. MOŽNÁ BY SE MSTIL JINAK, MOŽNÁ NE.

ZRAZOVAL MĚ DLOUHODOBĚ JAKO SMILNÍK. (SMILSTVO = FALEŠNÁ PŘÍSAHA LÁSKY A OCHRANY)

UVĚDOMUJI SI NYNÍ, ŽE BYL ČÍM DÁL TÍM HRUBĚJŠÍ A LÍNĚJŠÍ 

A POMLOUVAL MĚ PŘED OSTATNÍMI A I PŘED RODINOU MĚ SLOVNĚ PONIŽOVAL.

NEDALO SE S NÍM VYDRŽET, ZEJMÉNA PAK KDYŽ JSEM SE UPRACOVALA 

A NAVÍC JSEM SE STALA V ROCE 2014 TERČEM OBCHODNÍHO ZLOČINU NEKALÉ SOUTĚŽE

A NEMĚLA JSEM SÍLU ZA SEBE BOJOVAT JEŠTĚ NA DOMÁCÍM KOLBIŠTI. 

MĚLA JSEM BODYGUARDY A DALŠÍ ZAMĚSTNANCE, 

KTEŘÍ ZAJIŠŤOVALI MOJE ZÁKLADNÍ ŽIVOTNÍ POTŘEBY 

A POTŘEBY MÉHO DÍTĚTE, PROTOŽE JSEM SAMA NEBYLA SCHOPNÁ ANI ŘÍDIT AUTO 

PRO ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY CHRONICKÉ ÚNAVY A PRO CELKOVÉ ZOUFALSTVÍ ZE ŽIVOTNÍ SITUACE, KTERÁ MĚ VYČERPÁVALA. 

PÁCHALA JSEM SPOUSTU CHYB.

V MOMENTĚ, KDY JSEM SE S MANŽELEM 
MENTÁLNĚ DEFINITIVNĚ ROZEŠLA, 
ZTRATIL VŠECHNY ZÁBRANY PRO MOJE POŠKOZOVÁNÍ 
A ROZHODL SE MĚ ZAVRAŽDIT UMUČENÍM A ZBAVIT SE VLASTNÍCH PSYCHOTRONICKÝCH POPRAV. 

NA SILVESTRA 2015, PO DVOU MĚSÍCÍCH ODDĚLENÉ LOŽNICE, MĚ PŘIŠEL ZNÁSILNIT 

A VYHROŽOVAL MI LIKVIDACÍ, NADÁVAL MI VULGÁRNĚ A TVRDIL, 

ŽE SE JEŠTĚ BUDU DIVIT. PSAL MI SPROSTÉ SMS, ALE ZAPOMNĚL, 

ŽE ČÍSLO, NA KTERÉ JE PSAL, MI JIŽ NEPATŘÍ SOUKROMĚ 

A SMS PŘIŠLY KAMARÁDCE BLANCE NA PORADNU, 

KTERÁ DRUHÝ DEN VYDĚŠENÁ PŘIŠLA, 

CO SE U NÁS DĚLO, ŽE JÍ PETR PÍŠE VULGARITY. TO MŮŽE POTVRDIT.

BĚHEM ROZCHODU DŮMYSLNĚ ODDĚLIL MAJETEK I FINANCE NAŠICH S.R.O. TAK, ABY SI UDĚLAL TAJNOU REZERVU ASI 500.000KČ Z PŮJČKY, KTEROU JSEM MU PODEPSALA A DOKLAD O NÍ UKRADL, ABY NEPLATIL DANĚ A JÁ ZAPLATILA ASI MILION A PŮL NA ODVODECH STÁTU. ROZKRADL MI RŮZNĚ ÚČETNICTVÍ JAKO MŮJ ÚČETNÍ TAK, ABYCH HO UŽ NIJAK NEDALA DOHROMADY. ODNÁŠEL JEJ A PŘINÁŠEL A MĚNIL  - MYSLELA JSEM SI, ALE NEDĚLAL TO SÁM, PROTOŽE JSEM MĚLA NA SOBĚ JEŠTĚ DALŠÍHO KATA, KTERÝ MI LEZL DO DOMÁCNOSTI, ALE NIKDY MI ÚČETNICTVÍ NEPŘEDAL SPRÁVNĚ. JENOM HO ODLOŽIL A NEPŘEDAL OFICIÁLNĚ. POZDĚJI MOJE ÚČETNICTVÍ I CELOU PORADNU  ROZBIL JEŠTĚ JINÝ KOLEKTIVNÍ ZLOČINEC, TAKŽE VŠECHNY S.R.O. LIKVIDUJI A NEPODNIKAJÍ A NEVYDĚLÁVAJÍ JIŽ NĚKOLIK LET. 

JSOU VE ZTRÁTĚ V MILIONECH.

TO JSEM SE TEDY DIVILA, S KÝM JSEM ŽILA 

A KOHO JSEM ŽIVILA A MATERIÁLNĚ HÝČKALA LETA.

OD ŘÍJNA 2015 JSEM ČEKALA, AŽ SE MANŽEL ODSTĚHUJE DO VEDLEJŠÍHO DOMU OB, 

ŽE SI ROZDĚLÍME DOMÁCNOST. NECHTĚLA JSEM NA NĚJ SPĚCHAT, 

TAKŽE JSEM MU POSKYTOVALA ČAS A DÁLE JSEM VŠECHNO PLATILA ZE SVÉHO. 

V ÚNORU 2016 MI DOŠLA TRPĚLIVOST A ODDĚLILA JSEM ÚČTY 

A ZRUŠILA JSEM MU KARTU K MÉMU ÚČTU, ABY NEUTRÁCEL ZA SVÉ VÝDAJE DÁLE Z MÝCH PENĚZ.

V BŘEZNU 4. 2016 MĚ ZÁZRAČNĚ VE VYSOKÉM MÝTĚ ZAČAL PROBOUZET 

OTEVŘENÍM SUBPLASMOVÉ TELEPATICKÉ KOMUNIKACE ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA. 

ZAČAL MĚ PODIVUHODNĚ VYUČOVAT SMĚREM 

DO MÉHO BUDOUCÍHO POVOLÁNÍ ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA JANG.

TOTO ŠKOLENÍ TRVÁ JIŽ TÉMĚŘ 6 LET A MEZITÍM PROBĚHLA TAJNÁ FREKVENČNÍ VÁLKA, VE KTERÉ JSEM SLOUŽILA JAKO VOJENSKÁ VOLAVKA.

https://www.katerinaelisabethchmelikceska.com/jak-jsem-slouzila-jako-vojenska-volavka/

BYLO TO TĚSNĚ POTÉ, CO JSEM OPUSTILA ORGANIZACI SVĚDKOVÉ JEHOVOVI 

CO JSEM NA PLÁNOVANÉ KRÁTKÉ DOVOLENÉ MANŽELOVI NA ROZLOUČENOU NAPSALA DOPIS, 

KDE JSEM SHRNULA NÁŠ ŽIVOT, PODĚKOVALA JSEM MU ZA SPOLEČNÁ LETA 

A UZAVŘELA JSEM PÍSEMNĚ VZTAH. 

https://www.katerinaelisabethchmelikceska.com/moje-prvni-setkani-s-absolutnim-bohem-v-breznu-2016/

VRÁTILA JSEM SE DOMŮ PO 4 DNECH NAPLNĚNÁ NOVÝMI ZÁŽITKY, 

O KTERÝCH JSEM SE ALE S JEŠTĚ MANŽELEM BÁLA MLUVIT. 

NEMĚLA JSEM V NĚJ DŮVĚRU.

BYLA JSEM ROZHODNUTÁ JIŽ NA NIC NEČEKAT 

A PODAT ŽÁDOST O ROZVOD, UPLYNULO JIŽ 5 MĚSÍCŮ OD VÝZVY MANŽELOVI, 

ABY SE ODDĚLIL A STÁLE SE K TOMU NEMĚL.

JENOM SE ČÍM DÁL TÍM VÍCE PROVOKATIVNĚ VÁLEL U TELEVIZE A RUŠIL MĚ.

DALA JSEM MU DOPIS A DÁLE JSEM ČEKALA NA JEHO ODSTĚHOVÁNÍ A ROZDĚLENÍ DOMÁCNOSTÍ.

PSAL SE TEDY BŘEZEN 2016, OD KTERÉHO MŮJ NYNÍ JIŽ EX VŠUDE TVRDÍ, ŽE JSEM ÚDAJNÝ SCHIZOFRENIK.

V LEDNICI VE TŘETÍM NAŠEM DOMĚ 81 JSEM MĚLA V MRAŽÁKU USCHOVANÉ SPECIÁLNÍ SUPERFOOD, 

KTERÉ JSEM SE ROZHODLA ZKONZUMOVAT 

A VŠECHNO JSEM SI HO PŘINESLA DOMŮ A ZAČALA JSEM HO JÍST.

BYL TO KONCENTRÁT Z OVOCE A DRUHÉ BYL KONCENTRÁT Z OŘECHŮ A ZELENINY. 

NEBYLO TO CHUŤOVĚ DOBRÉ, TAK ANI NEBYLO POZNAT, ŽE JÍDLO ZLOČINEC PSYCHOTRONICKY OTRÁVIL. MYSLELA JSEM SI, ŽE SE ZKAZILO SAMO, POZDĚJI JSEM SI MYSLELA, ŽE MĚ OTRÁVIL MANŽEL. ALE PRAVDA JE, ŽE BYLO ZKAŽENÉ ZÁMĚRNĚ VÁLEČNÝMI PLASMOVÝMI GENERÁTORY TAK, ŽE JSEM TO MÁLEM NEPŘEŽILA.

PSALI JSME ZDE, ŽE JÍDLO OTRÁVIL PETR, ALE ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA PROVÁDĚL SRDEČNÍ CAGING PETRA, ABY NEDOSTAL INFARKT A MRTVICI TÍM, ŽE POSUZOVAL SITUACI.

JAK JSEM SUPERFOOD ZAČALA JÍST, 

MOJE BŘICHO SE NAFOUKLO BĚHEM NĚKOLIKA DNŮ JAKO TĚHOTNÉ 

A MĚLA JSEM BLUDY, ŽE JSEM TĚHOTNÁ ZE SVATÉHO DUCHA 

A ŽE BUDU MÍT MÍSTO ZA 9 MĚSÍCŮ ZA DEVĚT DNÍ DÍTĚ. 

VELICE ZVLÁŠTNÍM ZPŮSOBEM SE MI OTEVÍRALO VĚDOMÍ SMĚREM DO NESMYSLŮ.

OTRAVA SE PROJEVOVALA JAKO MENTÁLNÍ BLUDY, 

KTERÝM JSEM VĚŘILA A NEBYLA JSEM SCHOPNÁ UVAŽOVAT JINAK. 

PO NĚKOLIKA DNECH, KDY BŘICHO VYPADALO ASI JAKO V 8 MĚSÍCI TĚHOTENSTVÍ, 

SE MI UDĚLALO HNUSNĚ NEVOLNO. 

PROSILA JSEM MANŽELA, ABY MI UDĚLAL BOWENOVU TLAKOVOU MASÁŽ, 

KTERÁ MI V TĚHOTENSTVÍ S DCEROU ULEVOVALA OD NEVOLNOSTÍ. 

VŮBEC MI NEHODLAL POMOCI A ZAVOLAL ZÁCHRANNOU SLUŽBU 

A TVRDIL JIM, ŽE JSEM BLÁZEN, ABY MĚ ODVEZLI DO BLÁZINCE, 

ŽE TVRDÍM NESMYSLY. 

ŽEL JEMU MANŽEL MI PŘEDTÍM ZADAL DO POPRAVČÍHO SYSTÉMU POPRAVU. JÍDLO NEOTRÁVIL, ALE POPRAVIL MĚ. MĚLA JSEM PRÝ ZEMŘÍT DO 50 LET. MEZITÍM JSEM SE MĚLA TRÁPIT UŽ JENOM. MĚLA JSEM BÝT MUČENA PODLE NĚJ. JAKO ON.

JAK PŘESNĚ TO BYLO, MUSÍ ŘÍCI ON.

PODLE MĚ JAK TO VNÍMÁM PODLE JEHO CHOVÁNÍ MĚL DVA PLÁNY, BUĎ JSEM MĚLA ZEMŘÍT NEBO SKONČIT V BLÁZINCI NESOUDNÁ 
A ON BY SE DOSTAL K VEŠKERÉMU MAJETKU A PŘÍJMU.

AKORÁT ŽE MÁM PROBLÉM, ŽE PŘESNĚ NEVÍM, KTERÉ ZLOČINY NA MĚ DĚLAL MICHAL BAIER A KTERÉ ON A KTERÉ JIM ZADALA LUFTHAFFE NWO A KTERÉ VYKONÁVALI SAMI OD SEBE.

KAŽDOPÁDNĚ V MÉ OTRAVĚ SUPERFOOD, 

KTERÁ BYLA HRŮZOSTRAŠNÁ, ZÁCHRANKA PŘIJELA, ALE JÁ JSEM ODMÍTLA ODJET S TÍM, 

ŽE JSEM TVRDILA, ŽE MÁM TĚHOTENSKÉ NEVOLNOSTI. 

LÉKAŘ VIDĚL VELKÉ BŘICHO A ZEPTAL SE MĚ NA PÁR OTÁZEK, 

NA KTERÉ JSEM ODPOVĚDĚLA SPRÁVNĚ, A POTOM ZÁCHRANÁŘI ODJELI S TÍM, ŽE KOMUNIKUJI SOUDNĚ. 

POTOM SE MI UDĚLALO STRAŠLIVĚ ŠPATNĚ A ZVRACELA JSEM URPUTNĚ TAK, 

AŽ SE MI ULEVILO FYZICKY. NIKOLI VŠAK MENTÁLNĚ. BLUDY PŘETRVÁVALY.

NĚKDY DALŠÍ DEN JSEM BYLA SAMA DOMA, NEPAMATUJI SI PŘESNĚ SLED UDÁLOSTÍ, 

ALE ROZBILA JSEM PALIČKOU NA MASO NAŠI OBROVSKOU NOVOU TELEVIZI S TÍM, 

ŽE JE TO SKŘÍŇKA NA NÁSILÍ A ŽE JI DOMA NECHCI. 

MANŽEL PŘIŠEL DOMŮ, UVIDĚL TU SPOUŠŤ A BYL ZDĚŠEN 

A PTAL SE MĚ JESTLI BUDU TAKTO ROZBÍJET VĚCI DÁL. 

BYLA TO TOTIŽ TELEVIZE, NA KTEROU SE DÍVAL DENNĚ MNOHO HODIN, 

VÁLEL SE U NÍ A NIC NEDĚLAL. 

CO JSEM MU PŘESNĚ ŘEKLA, NEVÍM, ALE NĚCO V TOM SMYLU, ŽE BUDU ROZBÍJET VĚCI DÁL, AČKOLI JSEM TO NEMĚLA V PLÁNU. JEDNALA JSEM POŠETILE, MĚLA JSEM BLUDY.

ALE POTÉ SE KVAPNĚ ODSTĚHOVAL DO NAŠEHO TŘETÍHO DOMU OB

A ZANECHAL MĚ SAMOTNOU V BLUDECH S DCERUŠKOU. 

TELEVIZI MI DAL NA STŮL V JÍDELNĚ 

A JÁ JI JEŠTĚ NĚKOLIK MĚSÍCŮ CHODILA HYPNOTIZOVAT 

A VĚŘILA JSEM, ŽE JI BŮH ZÁZRAKEM SPRAVÍ. 

OTRAVA MENTÁLNÍ TO TEDY BYLA OPRAVDU DŮKLADNÁ A DLOUHODOBÁ.

BĚHEM DALŠÍCH DNŮ JSEM TVRDILA DALŠÍ NESMYSLY. 

MĚLA JSEM DVĚ VYKASTROVANÉ KOČKY, KOUPILA JSEM JIM NOVÉ PELÍŠKY 

A TVRDILA JSEM DCEŘI, ŽE OBĚ BUDOU MÍT KOŤATA 

A ŽE BUDOU BRZY RODIT. SEDĚLA JSEM U NICH A ČEKALA JSEM, KDY PORODÍ.

POTOM JSEM SE NECHALA OSTŘÍHAT NA PÁR MM PO CELÉ HLAVĚ, CHTĚLA JSEM DOHOLA, 

ALE KADEŘNICE MI TO ROZMLUVILA, I TAK JSEM VYPADALA JAKO KUŽELKA. 

LIDÉ SE NA MĚ DÍVALI S PODEZŘENÍM, ZDA JSEM SE NÁHODOU NEZBLÁZNILA. 

BĚHEM TĚCH DNŮ JSEM SI POŘÍDILA O ASI 20 LET MLADŠÍHO PŘÍTELE ZE ZAHRANIČÍ PO FACEBOOKU A NASTĚHOVALA JSEM SI HO IHNED DOMŮ. ASI PO DVOU TÝDNECH JSEM HO VYPROVODILA ZASE Z DOMU PRYČ, NEBOŤ MĚ NERESPEKTOVAL, PORUŠOVAL DOMÁCÍ PRAVIDLA A BYL DRASTICKY ŽÁRLIVÝ. NEDOVOLOVAL MI STÝKAT SE S JINÝMI LIDMI BEZ NĚJ. 

POTOM MĚ MNOHO MĚSÍCŮ PRONÁSLEDOVAL A VYHROŽOVAL MI SMRTÍ.

DĚLALA JSEM JEŠTĚ JINÉ NESMYSLY, MĚLA JSEM BLUDY NĚKOLIK MĚSÍCŮ. 

SKLÍZELA JSEM NÁSLEDKY.

OTRAVA SE PROJEVOVALA JAKO NESCHOPNOST VIDĚT DLOUHODOBÉ NÁSLEDKY SVÝCH ROZHODNUTÍ. FUNGOVALA JSEM V JAKÉSI DIVNÉ NAIVITĚ.

CO TO PŘESNĚ BYLO ZA PSYCHOTRONICKÝ JED, TO NEVÍM, ALE PROJEVOVAL SE JAKO 

BLUDNÉ ASOCIACE.

ASI NĚKOLIK MĚSÍCŮ.

PSYCHOTRONICKY ŠLO MNOŽIT BAKTERIE, VIRY, PARAZITY, TAKŽE TO ŠLO ZKAZIT JAKKOLI.

JSEM PŘESVĚDČENÁ, ŽE LIDÉ, KTEŘÍ JSOU DIAGNOSTIKOVÁNI JAKO SCHIZOFRENICI PRO BLUDY, 

BYLI NĚJAK OTRÁVENI A ŽE BY SE K TOMU MĚLO PŘIHLÍŽET PŘI JEJICH LÉČBĚ. 

POTŘEBUJÍ MENTÁLNÍ KOREKCI SVÝCH NÁZORŮ A DETOXIKACI OD JEDU, 

NE PSYCHIATRICKÉ LÉKY NEBO ELEKTROŠOKY.

PŮVODNĚ JSEM SI MYSLELA, ŽE SE JEDNALO O BOTULISMUS ZE ZKAŽENÉHO JÍDLA, 

ALE TEN SE TAKTO NEPROJEVUJE, 

PROJEVUJE SE JAKO PARALÝZA. 

ŽÁDNOU PARALÝZU JSEM NEMĚLA.

JEDNALO SE JEDNOZNAČNĚ O JED. 

O TOMTO SUPERFOOD VĚDĚL POUZE MŮJ MANŽEL 

A BYL STÁLE DOMA, KDY JSEM HO KONZUMOVALA. 

PŘEDTÍM JSEM HO JEDLA A NIC MI NEBYLO.

ZKAŽENÉ NEBYLO, ROZMRAZOVALA JSEM HO POSTUPNĚ A PAK VE VELKÉM 

A JEDLA JSEM HO NAHUSTO SAMOTNÉ NĚKOLIK DNÍ.

CHTĚLA JSEM SI UDĚLAT DETOXIKACI A MÍSTO TOHO MI ROSTLO BŘICHO JAKO V NĚJAKÉM SUPERTĚHOTENSTVÍ. :)

TATO OTRAVA NEBYLA MOJE POSLEDNÍ.

V ROCE 2017 SE NEPOCHOPITELNĚ EXMANŽEL, 

PŘESTOŽE JSEM VŮBEC NEBYLI NIJAK V KONTAKTU, 

POKUSIL ZBAVIT SOUDNĚ SOUDNOSTI A ODEBRAT MI DCERU FALEŠNÝM OBVINĚNÍM, ŽE PRÝ TVRDÍM, ŽE JSEM EVA Z BIBLE A ŽE SE PRÝ NESTARÁM O DCERU. 

V TÉ DOBĚ JSEM MĚLA NA DCERU CHŮVU JEŠTĚ A PO ROZCHODU S MANŽELEM 

A SPANÍM U NĚJ SAMA ZAČALA MÍT DCERA TĚŽKÉ ZDRAVOTNÍ I PSYCHICKÉ POTÍŽE.

DCERU JSEM ZACHRAŇOVALA PO LÉKAŘÍCH A ÚŘADECH OD TĚŽKÝCH DEPRESÍ 

A Z CHRONICKÉ ZÁSTAVY PERISTALTIKY, 

KTERÁ SE JÍ SPUSTILA PO NAŠEM ROZCHODU V BŘEZNU 2016, 

KDYŽ ZAČALA SPÁT SAMA U OTCE. 

MĚLA JSEM PODEZŘENÍ, ŽE JÍ OTEC NĚJAK UBLIŽUJE V MÉ NEPŘÍTOMNOSTI SEXUÁLNĚ, PROTOŽE MĚLA VŠECHNY PŘÍZNAKY SEXUÁLNĚ ZNEUŽÍVANÉHO DÍTĚTE, KTERÉ JSEM I POPSALA SOUDU. 

DCERA SE ZMĚNILA, ZESMUTNĚLA, PŘESTALA SE VYPRAZDŇOVAT 

A PŘESTALA CHTÍT CHODIT DO ŠKOLY A PLAKALA, ŽE K OTCI ANI DO ŠKOLY NECHCE. 

OTEC PŮVODNĚ USILOVAL O STŘÍDAVOU PÉČI SOUDNĚ, 

ALE DCERA U NĚJ NECHTĚLA SPÁT A SOUDKYNĚ V ČERVNU 2016 ROZHODLA, 

ŽE BUDE U OTCE JENOM 10 DNÍ V MĚSÍCI.

JENOMŽE ZDRAVOTNÍ STAV DCERY SE PO ROZVODU V ZÁŘÍ 2016 JEŠTĚ VYOSTŘIL. 

ÚPLNĚ MI PŘESTALA CHODIT DO ŠKOLY A NEŠLO TO ANI, 

PROTOŽE MĚLA ZDRAVOTNÍ POTÍŽE (Z POCHOPITELNÝCH DŮVODŮ NEZVEŘEJŇUJI), 

KTERÉ DOCHÁZKU DO ŠKOLY NEUMOŽŇOVALY.

USILOVALA JSEM TUDÍŽ O DOMÁCÍ VÝUKU, 

COŽ SE MI NAKONEC POVEDLO PO MĚSÍCÍCH BĚHÁNÍ PO ÚŘADECH A LÉKAŘÍCH, 

JSEM KVALIFIKACÍ UČITELKA, TAKŽE JSEM DOSÁHLA DOMÁCÍ VÝUKY 

A ODDÁLENÍ KLASIFIKACE, ABY DCERA NEMUSELA OPAKOVAT ROČNÍK. 

POTOM JSEM JÍ ZA SPOLUPRÁCE BABIČKY, MOJÍ MATKY, 

PŘIPRAVOVALA DO ŠKOLY NA INDIVIDUÁLNÍ ZKOUŠKY A KONZULTACE

MEZITÍM SE EXMANŽEL ZAČAL MSTÍT SOUDNĚ NAPROSTO NEPOCHOPITELNĚ 

A DÍTĚ DÁLE NAŠIMI SPORY CHŘADLO. 

NA VALENTÝNA 2017 MI SOUDNĚ PŘIŠLO VYROZUMĚNÍ, 

ŽE JSEM PRÝ ÚDAJNÝ BLÁZEN PODLE MÉHO EXMANŽELA A ŽE MI MÁ SOUD ODEBRAT DÍTĚ Z PÉČE. 

BRÁNILA JSEM SE CO SE DALO, BYLA JSEM ÚPLNĚ V ŠOKU ČEHO BYL EXMANŽEL SCHOPEN.

SOUD V ROCE 2017 ROZHODL, ABYCHOM SE SMIŘOVALI, 

K ČEMUŽ NEDOŠLO ANI NA NĚKOLIKATERÉM ÚŘADĚ, 

NEBOŤ TO EXMANŽEL NEUSTÁLE MAŘIL. 

BYLO PRO NĚJ VÝHODNÉ, ABY SE NEDĚLIL MAJETEK, 

NEBOŤ ON UŽÍVAL DŮM 81 ZCELA ZADARMO, ODVEDL MI FINANCE Z FIREM, ZABAVIL MI ÚČETNĚ NOVÉ PŘÍSTROJE NA ROZVOJ PODNIKÁNÍ ZA TÉMĚŘ DVA MILIONY KORUN, NAPSAL SI JE NA SEBE A ZNEMOŽŇOVAL MI NOVÝ ROZVOJ PODNIKÁNÍ. 

JÁ JSEM PLATILA MĚSÍČNÍ NÁKLADY KOLEM 30.000KČ NA JEHO BYDLENÍ 

(BYLA ZDE HYPOTÉKA A PŮJČKA + NÁKLADY NA ELEKTRIKU, VODU A PLYN, 

KTERÉ DLOUHO NEPLATIL TAKÉ). V DOMĚ, 

KTERÝ BYL UZPŮSOBEN JAKO UČEBNA NA 12 LIDÍ S PLÁTNEM, 

PROMÍTAČKOU, S VELKOU KUCHYNÍ + 3 MÍSTNOSTI, 2 OBYTNÉ S GAUČI A NÁBYTKEM 

A 1 VIZÁŽISTIKA, SE ZABYDLEL A ZNEMOŽNIL MI DO NĚJ ABSOLUTNĚ PŘÍSTUP. 

TO MŮŽE POTVRDIT ŽENA, KTERÁ MI VEDLA PORADNU, BLANKA TŘÍSKOVÁ VLKOVÁ.

V DOMĚ BYLA KOUPELNA, JEDINÉ CO NEMĚL, BYLA PRAČKA. 

 DOSTAL ODE MĚ PASÍVNÍ PŘÍJEM Z MLM, KTERÝ SÁM NEVYTVÁŘEL, 

KOLEM 25.000 MĚSÍČNĚ, KTERÝ OVŠEM NEROZVÍJEL A TUDÍŽ SE NEUDRŽEL. 

UMRTVIL SVOJE PODNIKÁNÍ A U SOUDU V ČERVNU 2016, 

ABY NEPLATIL ALIMENTY MOC VELKÉ, TVRDIL, 

ŽE VYDĚLÁVÁ KOLEM 10.000KČ MĚSÍČNĚ JAKO NOČNÍ HLÍDAČ KAMENŮ. 

ROK PŘEDTÍM SI ALE DO ÚČETNICTVÍ NAKOUPIL ČÁSTEČNĚ Z MÝCH PENĚZ 

PŘÍSTROJE ZA STATISÍCE A O ROK PŘEDTÍM SI KOUPIL ZA SVOJE PENÍZE S FIREM 

TAKÉ PŘÍSTROJE ZA STATISÍCE - DOHROMADY TÉMĚŘ ZA DVA MILIONY. 

TY MOHL PRODAT. NEPLATIL PRAKTICKY ŽÁDNÉ DANĚ A MĚL MAJETEK VE SVÝCH S.R.O. 

NA MŮJ ÚKOR. NA PŘÍSTROJE NEMĚL ANI LICENCI JE OBSLUHOVAT. 

JENOM SI JE NAPSAL NA SEBE, ALE PATŘILY MNĚ DO PORADNY. 

ROZDĚLIL PO ROZCHODU MAJETEK FIREM TAK, ABY ON NIC NEPLATIL A JÁ VŠECHNO A POTOM ABY NEMĚL MOC PŘÍJEM.

NA ÚŘADĚ V SEZEMICÍCH EXISTUJE Z ROKU 2017 3.9. DŮKAZ, ŽE JSEM SE POKUSILA O SMÍR PŘESNÝM SEPSÁNÍM VEŠKERÉHO SPOLEČNÉHO MAJETKU PŘI ROZDĚLENÍ, EXMANŽEL PŘIJAL KOPII K VYROVNÁNÍ NA TOMTO ÚŘADĚ A NIKDY SE DÁLE NECHTĚL VYROVNAT A NADÁLE TVRDIL, ŽE SE NECHCI ÚDAJNĚ VYROVNAT JÁ. VŠUDE TAKÉ TVRDÍ, ŽE FINANCE BYLY JINAK, ALE V MÉM VYROVNÁNÍ JSOU PŘESNĚ PODLE VÝPISŮ Z NAŠICH ÚČTŮ. MEZITÍM SE MI HACKEŘI POKUSILI ZNIČIT POČÍTAČE A PODAŘILO SE JIM ZNIČIT 4, ALE MÁM ZÁLOHY A DOKUMENT ZE SEZEMIC JSEM ZACHRÁNILA PŘED ZLODĚJI.

EXMANŽEL MÁ STRATEGII VŠECHNO OTÁČET PŘESNĚ NAOPAK, NEŽ TO JE A PŘIJÍT S TÍM JAKO PRVNÍ PŘED NOVÉ OSOBY, ABY SI MYSLELI, ŽE BLÁZEN A TEN, KDO SE NECHCE DOMLUVIT JSEM JÁ.

V ROCE 2018 BYL OD EXMANŽELA KLID, NEBOŤ JSEM VŠECHNO PLATILA JÁ, 

VEŠKERÉ SPOLEČNÉ ZÁVAZKY, JAKO JSEM JE PLATILA OD ROKU 2014, 

KDY VZNIKLY HYPOTÉKY A PŮJČKY A PŘESTĚHOVALI JSME SE DO NOVÝCH DOMŮ.

PODOTÝKÁM, ŽE KLÍČE OD MÉHO DOMU 83 MÁ EXMANŽEL STÁLE

PŘESTOŽE TAM NEMĚL ŽÁDNÉ SVOJE VĚCI OD ODSTĚHOVÁNÍ, A MOHL TAM KDYKOLI CHODIT, 

ODNÁŠEL SI V MÉ NEPŘÍTOMNOSTI SPOLEČNÉ I MOJE NOVÉ VĚCI BEZ MÉHO SVOLENÍ 

A PŘISTIHLA HO TAM I MOJE MAMINKA, KTERÁ MĚ NAVŠTĚVOVALA 

A MĚLA KLÍČE A HLÍDALA MI DŮM, KDYŽ JSEM NEBYLA NĚJAKOU DOBU DOMA.

V ROCE 2019 JSEM SI ZAČALA VŠÍMAT DIVNÉHO SMRADU V KUCHYNI.

ZATÍM JSEM SI ALE NEVŠÍMALA DIVNÉ BÍLÉ TĚKAVÉ LÁTKY 

NASYPANÉ V HLOUBCE ŠUPLÍKŮ V KUCHYNI A V KUCHYŇSKÝCH SKŘÍŇKÁCH, 

PROTOŽE SE ŠUPLÍKY NEOTEVÍRALY TAK HLUBOKO A NEBYLO TAM VIDĚT. 

TATO LÁTKA BYLA TĚKAVÁ A NEPŘÍJEMNÁ PŘI KAŽDÉM OTEVŘENÍ ŠUPLÍKU NEBO SKŘÍŇKY, 

ALE MYSLELA JSEM SI, ŽE NÁHLE SMRDÍ MATERIÁL, ZE KTERÉHO JE KUCHYŇ VYROBENA.

NETUŠILA JSEM, ŽE MI MŮJ KAT NASYPAL KYANID DRASELNÝ 

DO DOMU NA NĚKOLIK MÍST, KDE HO BYLO MOŽNÉ DLOUHODOBĚ NEVĚDOMĚ INHALOVAT

BYLO TO EVIDENTNĚ 

CYANKÁLI.

BÍLOU LÁTKU JSEM OBJEVILA AŽ NĚKDY V ROCE 2020 A NENAPADLO MĚ, ŽE JE TO JED, 

KTERÝ MĚ MĚL OTRÁVIT, PROSTĚ JSEM JI UKLIDILA. 

INHALOVALA JSEM JI MNOHO MĚSÍCŮ A DOSUD ŠUPLÍKY SMRDÍ, PŘESTOŽE JE TO UKLIZENÉ.

CYANKÁLI JE PRUDKÝ JED, KTERÝ SE ALE PŘI NÍZKÉ DLOUHODOBÉ INHALACI PROJEVUJE, JAK JSEM ZJISTILA, 

DEBILIZACÍ ČLOVĚKA.

DEBILIZACE SE DĚJE V DŮSLEDKU NEGATIVNÍHO FREKVENČNÍHO OVLIVŇOVÁNÍ JEDEM SMĚREM KE ZTRÁTĚ UVĚDOMĚNÍ, BEZPROSTŘEDNÍ I DLOUHODOBÉ PAMĚTI A ZTRÁTĚ RYCHLOSTI UVAŽOVÁNÍ A NABÍRÁNÍ NOVÝCH INFORMACÍ, JEJICH ASOCIACÍ A CELKOVOU ÚNAVOU ORGANISMU, KTEROU JSEM ZAŽÍVALA NEJVÍCE. 

DLOUHODOBĚ JSEM DĚLALA PRO SEBE NEVÝHODNÁ ROZHODNUTÍ A NEBYLA JSEM SCHOPNÁ NABRAT ŽIVOTNÍ SÍLU.

POZDĚJI JSEM ZAČALA MÍT 

DECHOVÉ PROBLÉMY

KTERÉ VYÚSTILY V ZÁPAL PLIC A SUFOKUJÍCÍ PLÍCE. 

ABYCH SE DODECHLA, MUSELA JSEM SE NAUČIT ZVLÁŠTNĚ DÝCHAT DO BŘICHA 

A DĚLALA JSEM KOLIKRÁT U DODECHOVÁNÍ KOTRMELCE, ABYCH SE NEUDUSILA.

V ROCE 2019 V ÚNORU JSEM POPRVÉ JEMNĚ SUFOKOVALA, 

PROJEVOVALO SE TO JAKO ZÁCHVAT PANIKY A 

NECHALA JSEM SI ZAVOLAT ZÁCHRANNOU SLUŽBU, 

KTERÁ NA MĚ ALE SPÁCHALA V MÉ VLASTNÍ DOMÁCNOSTI NÁSILÍ

MŮJ EX TOTIŽ VYŠEL VEN, KDYŽ VIDĚL SANITU, A SDĚLIL LÉKAŘI, 

ŽE JSEM ÚDAJNĚ BLÁZEN, ABY MĚ ODVEZLI NA PSYCHIATRII. 

ŽE JSEM ÚDAJNÝ BLÁZEN TENTO ZLOČINEC STAČIL ROZHLÁSIT ABSOLUTNĚ VŠUDE PO PARDUBICÍCH NA ÚŘADECH, PO LÉKAŘÍCH A MEZI NAŠIMI SPOLEČNÝMI ZNÁMÝMI. 

VYTVÁŘEL MI SYSTEMATICKY POVĚST BÁZNA.

ZÁCHRANÁŘI SE MĚ NIC DÁLE NEPTALI, UVĚŘILI FALEŠNÉMU SVĚDECTVÍ MÉHO EX, 

KTERÝ SE MSTIL, A NÁSILÍM MĚ SPOUTALI A ODVEZLI NA PARDUBICKOU PSYCHIATRII 

DECHOVĚ SUFOKUJÍCÍ MÍSTO NA PLICNÍ.

NA PSYCHIATRII JSEM PROTESTOVALA PROTI NÁSILNÉMU ZADRŽENÍ 

A PROTO MĚ DALŠÍM NÁSILÍM ODVEZLI DO HAVLÍČKOVA BRODU, 

KDE MI DALI SOUDNÍ DETENCI. 

Z TÉTO DETENCE MĚ ODVOLACÍ SOUD OSVOBODIL 

PO DVOU MĚSÍCÍCH A PÁR DNECH PRO NÁSILÍ A NÁBOŽENSKOU DISKRIMINACI 

(SDĚLILA JSEM JIM, ŽE JSEM ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA V KVALIFIKACI A ŽE SE NĚJAKOU DOBU JIŽ PŘIPRAVUJI NA SVOJE BUDOUCÍ NÁBOŽENSKÉ POSLÁNÍ), 

ALE NA CESTU MI LÉKAŘKA NEPOCHOPITELNĚ SEBRALA ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ A TÍM MI TĚŽCE ZNEMOŽNILA DÁLE ROZVÍJET MŮJ ŽIVOT. Z VESNICE JSEM SE NIKAM POŘÁDNĚ NEDOSTALA. NEMOHLA JSEM ANI VOZIT DCERU DO ŠKOLY PŘES MĚSTO A MUSELA JI VOZIT MOJE MAMINKA.

VYTVOŘILI MI TAM FALEŠNOU DIAGNÓZU SCHIZOAFEKTIVNÍ PORUCHA 

A LÉČILI MĚ PROTESTUJÍCÍ PROTI TOMUTO MENTÁNÍMU NÁSILÍ 

LÉKY MĚNÍCÍMI VĚDOMÍ S OBROVSKOU SPOUSTOU NEGATIVNÍCH ÚČINKŮ. 

BYLO TO PROTO, ŽE MŮJ EX PSAL NA PSYCHIATRII SPOUSTU FALEŠNÝCH SVĚDECTVÍ O MÉ ÚDAJNÉ NESOUDNOSTI, KTERÉ JSEM VIDĚLA JAKO HROMADU PAPÍRŮ, ALE NEČETLA, BYL TO VELKÝ ŠTUS. 

LÉKAŘI MI VŮBEC NEŘEKLI, CO O MNĚ TVRDIL A NEMOHLA JSEM SE PROTI TOMU BRÁNIT. 

NEUSTÁLE MI TOTIŽ USILOVAL O SOUDNOST.

PO SVÉM NÁVRATU JSEM NA SADISTICKOU PSYCHIATRII PODALA SOUDNÍ ŽALOBU, 

NEBOŤ JSEM BYLA OTŘESENA PORUŠOVÁNÍM ZÁKLADNÍCH LIDSKÝCH PRÁV A SVOBOD V TÉTO INSTITUCI.

 ŽALOBA SKONČILA TAK, ŽE MI NEZNÁMÍ ZLODĚJI VYKRÁDALI POŠTU 

A NEDOSTALO SE KE MNĚ VYJÁDŘENÍ SOUDU. KLÍČ OD MÉ SCHRÁNKY MÁ DOSUD POUZE EX.

OTRAVA KYANIDEM DRASELNÝM NEBYLA MOJE POSLEDNÍ.