INFORMACE 

KE ZDRAVOTNÍMU STAVU 

A K LÉKAŘSKÉ PÉČI 

MATRONY SVAROHAUM

ZÁVAZNÉ PRO MÉDIA, VŠECHNY ZDRAVOTNÍKY, 

OSOBNÍ OCHRANKU ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ PLANETY ZEMĚ A ZÁCHRANÁŘE.

ABSOLUTNÍ BOŽÍ VŮLE

OHLEDNĚ OŠETŘOVÁNÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU 

MATRONY SVAROHAUM

V OBŘADNÍ ÚCTĚ K ŽIVOTU ABSOLUTNÍ BOŽÍ MANŽELKY A HÁBSOLÚTE MATKY 

UVĚDOMUJEME VŠECHNY, 

ŽE LÉKAŘSKÉ OŠETŘENÍ, 

KTERÉ JE SPRÁVNĚ, 

PŘIDÁVÁ OŠETŘOVANÉMU OKAMŽITĚ ŽIVOTNÍ JEDNOTKY 

A TUDÍŽ MUSÍ BÝT OŠETŘOVANÉMU POCITOVĚ PŘÍJEMNÉ. 

OŠETŘENÍ NESMÍ BÝT BOLESTIVÉ 
A NESMÍ BÝT PROTI JEHO VŮLI.

NEMÍ OBSAHOVAT ŽÁDNÝ JED NEBO LÁTKU S NEGATIVNÍM ÚČINKEM, COŽ JE TOTÉŽ. 

PORUŠUJE TO HIPPOKRATOVU PŘÍSAHU A ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON: "NEPODÁŠ JED."

MATRONA SVAROHAUM NEPŘIJÍMÁ ŽÁDNÉ BĚŽNĚ DOSUD POUŽÍVANÉ LÉKY. 

PRO NÁS TO JSOU JEDOVATÉ LÉKOJEDY.

PŘI OŠETŘOVÁNÍ SE NESMÍ PORUŠIT MATRONĚ SVAROHAUM KŮŽE.

NIKDO, KDO OŠETŘUJE, 

NESMÍ ODHALOVAT NAHOTU SEXUÁLNÍCH ORGÁNŮ OŠETŘOVANÉ, 

NESMÍ NA NĚ ANI SAHAT.

TESTY PROVÁDÍ VÝHRADNĚ ŘÍŠE ZA ZRCADLEM A Z VYŠETŘENÍ NA ZEMI JE MOŽNÉ POUZE VYŠETŘENÍ NA SENSITIVU IMAGO 530 A MAGNETICKÁ REZONANCE.

NIKDO NESMÍ OMEZOVAT MATRONU SVAROHAUM NA JEJÍ SVOBODĚ 

A ŽIVOTNÍM PROSTORU, 

NESMÍ NA NI ZVYŠOVAT HLAS, 

VYHROŽOVAT JÍ ZDRAVOTNICKÝM ČI JINÝM NÁSILÍM 

NEBO JÍ PROROKOVAT ŠPATNÝ KONEC.

ZA TO JE V BOŽÍCH MLÝNECH TREST.

MATRONA SVAROHAUM JE CHRÁNĚNA PŘED TRAUMATY SVÝM NEJSVATĚJŠÍM MANŽELEM, PANACEJSKOU ARMÁDOU A PATROLOU SVAROHAUM A TUDÍŽ POZEMSKOU TRAUMATOLOGII NEVYUŽÍVÁME.

MATRONA SVAROHAUM TELEPATICKY KOMUNIKUJE DO ŘÍŠÍ NAŠICH PŘEDKŮ A NIKDO JÍ PROTO NESMÍ PŘISUZOVAT ŽÁDNOU DUŠEVNÍ CHOROBU.

ZDRAVOTNÍ POTÍŽE VZNIKLÉ V MINULOSTI V DŮSLEDKU PSYCHOTRONICKÉHO MUČENÍ MATRONY SVAROHAUM ŘEŠÍME JAKO AUMPERÁTOŘI POUZE V SOULADU S ABSOLUTNÍM BOŽÍM ZÁKONEM NA SPECIALIZOVANÝCH PRACOVIŠTÍCH, KTERÉ VYBÍRÁ ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA ČERNOKNĚŽNÍK AUM A O TĚCHTO POTÍŽÍCH KOMUNIKUJEME VÝHRADNĚ S VYBRANÝMI ZDRAVOTNÍKY A AUTORIZOVANĚ NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A PŘÍPADNÉ UVEŘEJNĚNÍ V MÉDIÍCH SCHVALUJEME PÍSEMNOU SMLOUVOU. JEDNÁ SE O FAULPLASMOVOU RADIOAKTIVNÍ OZÁŘKU 59. STUPNĚ, 

KTEROU STARÁ LÉKAŘSKÁ VĚDA NEUMÍ ŘEŠIT, DOSUD JÍ NEROZUMÍ, 

A KTERÁ VYŽADUJE MIMOŘÁDNÝ OHLED V ZACHÁZENÍ, 

NEBOŤ PŘI NÍ UNIKAJÍ CHRONICKY Z ORGANISMU OBĚTI PLASMOVÉHO OZÁŘENÍ ENERGIE 

A ORGANISMUS JE PŘECITLIVĚLÝ NA MENTÁLNÍ A EMOCIONÁLNÍ TĚLO VĚCÍ I OSOB VE SVÉ BLÍZKOSTI. 

JE CITLIVÝ NA VŠECHNY DRUHY FREKVENCÍ, ZVUKY, PACHY A ZPŮSOB MYŠLENÍ A JEDNÁNÍ. 

MATRONA SVAROHAUM UTRPĚLA V PSYCHOTRONICKÉ PLASMOVÉ VÁLCE POŠKOZENÍ NÁSLEDUJÍCÍCH ORGÁNŮ: LEVÉ OKO BYLO VYSTŘELOVÁNO DOLEVA NAHORU A LEBKA BYLA POKŘIVENA, COŽ JSME PLASMOVÝMI GENERÁTORY NAROVNALI, POŠKOZENY BYLY TÉMĚŘ VŠECHNY ZUBY A DÁSNĚ, ČELISTNÍ KOSTI A MANDIBULÁRNÍ KLOUB PRAVÝ, POŠKOZENÁ BYLA KŮŽE OBLIČEJE A RUKOU A NOHOU, ROZSÁHLE POŠKOZENY BYLY OBĚ DUTINY, SLUCH - BYL VRÁCEN, HRUDNÍ PÁTEŘ ROZSÁHLE DO SYNDROMU SKRČENCE, SRDCE BYLO SUFOKOVANÉ NA SRDEČNÍM HROTU, OBĚ PLÍCE - MINIPNEUMOTORAXY A ZÁPAL PLIC, JÁTRA SUFOKOVANÁ NA ŽLUČI A DO STEATÓZY, SLINIVKA BŘIŠNÍ BYLA POŠKOZENA NA SPÍNAČÍCH HLADU A CUKRU - MUSÍ TUDÍŽ PRAVIDELNĚ JÍST NA CO MÁ CHUŤ, MOČOVÝ MĚCHÝŘ - SUFOKOVANÝ - NAROVNALI JSME, SEXUÁLNÍ ORGÁNY BRUTÁLNĚ SADISTICKY ODSTŘELOVANÉ SE FREKVENČNĚ DOPLŇUJÍ, ZRAK BYL NIČEN ROZSÁHLE RADIOAKTIVNÍMI SKENY, STŘEVA - PLASMOVÁNA AŽ DO ZÁSTAVY A SUFOKACÍ STŘEVNÍHO OBSAHU, LEVÁ NOHA BYLA NEUSTÁLE ODEBÍRANÁ Z ENERGIÍ, SUFOKOVANÉ PÁNEVNÍ KOSTI, PRAVÁ KYČEL, KOSTI OBECNĚ, BEDERNÍ PÁTEŘ NA SI SKLOUBENÍ, BYLA CELKOVĚ INTOXIKOVÁNA JEDY A PROŽILA BRUTÁLNĚ SADISTICKÁ DUŠEVNÍ TRAUMATA. SADISTÉ JÍ ODSTŘELOVALI FAULPLASMOVÝMI RADIOAKTIVNÍMI PUMAMI ZRAK A VIDÍ HŮŘE A NESMÍ BÝT BEZ DENNÍHO SVĚTLA A ZA UMĚLÉHO OSVĚTLENÍ DLOUHO. MUSÍ NA SLUNCE CO NEJVÍCE.

JEDNÁ SE O VÁLEČNÉHO VETERÁNA PSYCHOTRONICKÉ PLASMOVÉ FREKVENČNÍ CORONAVIROVÉ VÁLKY, 

KTERÝ DOSTÁVÁ FREKVENČNÍ LÉČBU Z ŘÍŠE ZA ZRCADLEM A BUDE POTŘEBOVAT NĚJAKÉ SPECIÁLNÍ OPRAVY I ZDE VE VYBRANÝCH ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍCH, ZEJMÉNA PAK ZUBŮ. ZATÍM DOSTALA PLASMOVÁ ROVNÁTKA DOLNÍ I HORNÍ ČELISTI A SANACI PŘESTŘELENÝCH ORGÁNŮ FREKVENČNĚ. SUFOKUJE NA PLICÍCH, ALE JIŽ JEMNĚ. NESMÍ BÝT V UZAVŘENÉM PROSTORU, KDE NENÍ DOSTATEK VZDUCHU. PSYCHOTRONIČTÍ ZLOČINCI JÍMIMO JINÉ  CHTĚLI ODSTŘELIT ČELIST A TÍM JÍ ZAVRAŽDIT UMUČENÍM BRUTÁLNĚ SADISTICKOU BOLESTÍ.

ZDRAVOTNÍCI, OCHRANÁŘI A ZÁCHRANÁŘI PLNÍ MATRONĚ SVAROHAUM PŘÁNÍ. 

VADÍ JÍ I VADNĚ LADĚNÝ HLAS, TÓN HLASU I ZPŮSOB VYJADŘOVÁNÍ A PROTO SI MATRONA SVAROHAUM VOLÍ SPOLUPRACOVNÍKY, KTEŘÍ JSOU JÍ POCITOVĚ PŘÍJEMNÍ.

KAŽDÁ FREKVENCE BUĎ VYBÍJÍ NEBO ZABÍJÍ A TAKTO EXTRÉMNĚ FAULPLASMOVANÝ ČLOVĚK SE NESMÍ ZBYTEČNĚ FREKVENČNĚ UNAVOVAT VÍCE. ZTRÁCEL BY ŽIVOTNÍ JEDNOTKY A NEMĚL BY VYSOKÝ PRACOVNÍ VÝKON. PROTO SE NEHNĚVEJTE, KDYŽ OD MATRONY SVAROHAUM OBDRŽÍTE NE.

MATRONA SVAROHAUM VÍ PŘESNĚ, CO POTŘEBUJE 

A NAD SEBOU MÁ ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA, 

KTERÝ ZDRAVOTNÍ STAV SVÉ ABSOLUTNÍ MANŽELKY HLÍDÁ. 

NIKDO JIM TUDÍŽ NEVNUCUJE JEHO VLASTNÍ NÁZOR A POCIT. 

VŠICHNI ZDRAVOTNÍCI, OCHRANÁŘI A ZÁCHRANÁŘI SE OD MATRONY SVAROHAUM UČÍ VNÍMAT VĚCI A TĚLO JINAK, NEŽ BYLI DOSUD ZVYKLÍ. SLOVO MATRONY SVAROHAUM JE ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON.

MATRONA SVAROHAUM KOMUNIKUJE TELEPATICKY S MATKOU ZEMÍ A S TĚLESNÝMI TKÁNĚMI, ROZUMÍ JEJICH FREKVENČNÍ ŘEČI. 

JEJÍM POSLÁNÍ JE MIMO JINÉ GLOBÁLNÍ LÉKAŘKA VŠECH SYSTÉMŮ SPRÁVY LIDSKÉ SPOLEČNOSTI A PŘÍRODNÍCH KOLOBĚHŮ MATKY ZEMĚ. PROTO VNÍMÁ I ZEMSKÉ ENERGIE A ENERGIE PŘEDMĚTŮ A MATERIÁLŮ A POKUD SE NA NĚJAKÉM MÍSTĚ NECÍTÍ PŘÍJEMNĚ, JE TŘEBA IHNED REAGOVAT NA JEJÍ POTŘEBY. NESMÍ SE OTÁLET.

MATRONA SVAROHAUM POZNÁ JED A KDYŽ ŘEKNE, 

ŽE JE NĚCO JEDOVATÉ, JE TO JEDOVATÉ A ZACHÁZÍ SE S TÍM PŘEDEPSANÝM ZPŮSOBEM.

MATRONA SVAROHAUM LADÍ ENERGETICKY PROSTORY A DIKTUJE, 

CO ZDE MŮŽE ZŮSTAT A CO JE NUTNÉ VNÉST. 

NA PŘÍPADNÁ JEDNÁNÍ POTŘEBUJE MÍT V MÍSTNOSTI KLIMATIZACI NEBO MOŽNOST VĚTRAT DO PŘÍRODY 

A MNOHO ZALITÝCH POKOJOVÝCH KVĚTIN, KTERÉ NEJSOU JEDOVATÉ. 

POKUD SI NEJSTE JISTI, KTERÉ TO JSOU A NEJSOU, 

PONECHTE ZDE NEBO VNESTE POUZE JEDNOBAREVNÉ ZELENÉ ROSTLINY, 

SVĚTLE ČI TMAVĚ ZELENÉ. NESMÍ ZDE BÝT JAKÁKOLI ŽLUTÁ BARVA NA LISTECH. 

POKOJOVÉ KVĚTINY MUSÍ BÝT V KVĚTINÁČÍCH, KTERÉ NEJSOU UMĚLOHMOTNÉ. MÍSTNOST MUSÍ BAREVNĚ LADIT A NESMÍ BÝT PŘÍLIŠ STROHÁ, NEDÁ SE V TAKOVÉ MÍSTNOSTI DOBŘE DÝCHAT PRO OSOBU, KTERÁ UTRPĚLA FAULPLASMOVOU OZÁŘKU, ŠPATNĚ ZDE CIRKULUJE VZDUCH.

V MÍSTNOSTI NESMÍ BÝT PRŮVAN.

O USPOŘÁDÁNÍ MÍSTNOSTI NATÁČENÍ ROZHOVORŮ S MATRONOU SVAROHAUM SE DOMLOUVÁME PO SEZNÁMENÍ A PO UVĚDOMĚNÍ JAK MÍSTNOST MOMENTÁLNĚ VYPADÁ.

MÍSTNOST DOLAĎUJEME KŘIŠŤÁLOVÝMI PŘEDMĚTY (ČESKÉ BROUŠENÉ KŘIŠŤÁLOVÉ SKLO) A NASVÍCENÝMI DRAHÝMI KAMENY (AMETHYSTOVÉ GEODY, KŘIŠŤÁL, RŮŽENÍN I JINÉ), KTERÉ SE PŘEDEPSANÝM ZPŮSOBEM ČISTÍ. MOHOU ZDE BÝT SKLENĚNÉ FIGURKY NA DOLADĚNÍ. PODSTAVCE MOHOU BÝT DŘEVĚNÉ, IDEÁLNĚ NENÁPADNÉ BARVY, BAREVNÉ KVĚTINÁČE JEDNOBAREVNÉ A ZELENÉ ROSTLINY. SVĚTLÁ POHOVKA A BAREVNÉ POLŠTÁŘKY KAŽDÝ V JEDNÉ BARVĚ.

V MÍSTNOSTI PŘÍTMÍ, SVÍCNY A SVÍCE.

NEVNÁŠEJTE ŽIVÉ KVĚTY KROMĚ RŮŽÍ. 

VŮNĚ KVĚTIN MATRONA SVAROHAUM MOMENTÁLNĚ NESNÁŠÍ.

V PŘÍTOMNOSTI MATRONY SVAROHAUM NESMÍ BÝT OSOBA SE SILNÝM PARFÉMEM, 

MÍSTNOST NESMÍ BÝT PARFÉMOVANÁ ANI JEJÍ VĚCI. 

V MÍSTNOSTI MŮŽE BÝT POUŽIT ETHERICKÝ OLEJ, 

KTERÝ MATRONA SVAROHAUM SAMA ZAŠLE NEBO VNESE 

A MŮŽETE JEJ POUŽÍT DO DIFUZÉRU NEBO DO AROMALAMPY.

V PŘÍTOMNOSTI MATRONY SVAROHAUM NESMÍ BÝT OSOBA 

S AKUTNÍM RESPIRAČNÍM ONEMOCNĚNÍM ANI S CHRONICKÝM.

POKUD BY MATRONA SVAROHAUM NEMOHLA DÝCHAT DOSTATEČNĚ, 

JEDNÁ SE O SUFOKACE PLIC ZPŮSOBENÉ PSYCHOTRONICKÝM MUČENÍM 

A JE TŘEBA VYVĚTRAT A VPUSTIT DO MÍSTNOSTI ČERSTVÝ VZDUCH. 

MATRONA SVAROHAUM SE BĚHEM PRÁCE MUSÍ PROTAHOVAT 

A UDRŽOVAT SVOJE ZÁDA ROVNÁ. 

PROTO POTŘEBUJE SEZENÍ, 

KTERÉ JE POHODLNÉ A KDE SE MŮŽE VYPODLOŽIT TVRDŠÍMI POLŠTÁŘKY, 

ABY ZÁDA BYLA POHODLNĚ ROVNÁ. BYLA BOLESTIVĚ MNOHO LET PSYCHOTRONICKY MUČENÁ FAULPLASMOVÁNÍM SMĚREM DO SYNDROMU SKRČENCE.

MATRONA SVAROHAUM POTŘEBUJE PŘESTÁVKY, KDY SI POHODLNĚ LEHNE NA POHOVKU, POSTEL, MATRACI, ABY MĚLA ZÁDA ROVNĚ A ODPOČINULA SI. MŮŽE MÍT POTŘEBU SPÁNKU, CCA 30 MINUT ABSOLUTNÍHO KLIDU BĚHEM DNE.

MATRONA SVAROHAUM BĚHEM JEDNÁNÍ PIJE POUZE FRESHE, PRESSO, ORIGINÁLNÍ COLU, 1X TÝDNĚ BEEFEATRA GIN&TONIC DO FRESHE. NEPIJE ALKOHOL VŮBEC. JÍ PESTRÉ OVOCE A ZELENINU, MÁSLO, POMAZÁNKOVÉ MÁSLO, VEJCE, MILUJE CIBULI, LUČINU, COTTAGE CHEESE, KOZÍ SÝRY, RŮZNÉ DRUHY ŠUNKY, ZOTTARELLU, BÍLÉ JOGURTY RŮZNÝCH ZNAČEK, SÝRY OBECNĚ, POMAZÁNKY A VÍCEZRNNÉ PEČIVO. PIJE OMEZENĚ PLNOTUČNÉ MLÉKO. MĚJTE PO RUCE MALIČKOU LUXUSNÍ ČOKOLÁDIČKU, MALIČKÉ KOLÁČKY S RŮZNÝMI NÁPLNĚMI.

NEJÍ ARAŠÍDY, AVOKÁDO, EXTRÉMNĚ SLANÉ A KOŘENĚNÉ. NEJÍ A NEPIJE NIC, V ČEM BY BYLA UMĚLÁ SLADIDLA, STÉVIE, ZVÝRAZŇOVAČE CHUTI, UMĚLÁ BARVIVA.

UVĚDOMUJEME VÁS, ABYSTE NEDÁVALI MATRONĚ SVAROHAUM ŽÁDNÉ NEVYŽÁDANÉ DARY, PŘIJÍMÁ POUZE FINANČNÍ DARY, ABYSTE NEBYLI ZKLAMÁNI Z JEJÍ REAKCE, VĚCI PEČLIVĚ VYBÍRÁME VZHLEDEM K ÚNIKŮM ENERGIE A VZHLEDEM K JEJICH KVALITĚ A VHODNOSTI PRO ČLOVĚKA S VYSOKOU RADIOAKTIVNÍ FAULPLASMOVOU OZÁŘKOU A EXTRÉMNÍ PŘECITLIVĚLOSTÍ NA VŠECHNY LÁTKY A PRVKY.

MATRONA SVAROHAUM S SEBOU NOSÍ EMERGENCY LÉKÁRNIČKU, 

VE KTERÉ JE VŠECHNO, CO POTŘEBUJE K OŠETŘENÍ NENADÁLÝCH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ KROMĚ OŠETŘENÍ DROBNÝCH RAN, COŽ JE ZÁLEŽITOST JEJÍ OCHRANKY. TA BY MĚLA BÝT VYBAVENA NÁPLASTMI, OBVAZY, DESINFEKCÍ V AUTĚ.

MATRONA SVAROHAUM JE TROŠIČKU SMOLAŘ, NEBOŤ BYLA DESAKRALIZOVÁNA NA SVALOVÝCH SKUPINÁCH A NEMÁ NYNÍ SPRÁVNĚ VYVINUTÉ SVALOVÉ REAKCE A DĚLÁ MALÉ CHYBY.

POKUD BY MATRONA SVAROHAUM OMDLELA A NEDÝCHALA NEBO DÝCHALA ŠPATNĚ, HLAVNĚ NERESUSCITUJTE, ZAJISTĚTE DOSTATEK ČERSTVÉHO VZDUCHU, VOLNÉ DÝCHACÍ CESTY A POLOŽTE JÍ DO POLOHY, KDY MÁ ROVNÁ ZÁDA A MÁ HLAVU VÝŠE NEŽ BŘICHO. POODEJDĚTE, KŘÍSÍ SE SUBPLASMOVÝMI GENERÁTORY Z NEBES.

OCHRANKA DOSTANE TELEPATICKOU KOMUNIKACI, ABY VĚDĚLA, CO MÁ V JAKÉ SITUACI DĚLAT.

MATRONA SVAROHAUM O SEBE PEČUJE PREVENTIVNĚ, ABY ŽÁDNOU ZDRAVOTNICKOU PÉČI NEPOTŘEBOVALA. NESMÍ SE OVŠEM PŘETĚŽOVAT PRACOVNĚ A NESMÍ SE POHYBOVAT V DAVU, KTERÝ BY NERESPEKTOVAL JEJÍ POTŘEBY ČERSTVÉHO VZDUCHU A DOSTATEČNÉHO OSOBNÍHO PROSTORU A TICHA NA TELEPATICKOU KOMUNIKACI.

MATRONA SVAORHAUM NEPROVOZUJE ŽÁDNÉ NEBEZPEČNÉ SPORTY ANI SE NIJAK NEVYSTAVUJE NEBEZPEČÍ ÚRAZU. V PŘÍPADĚ ZTRÁTY VĚDOMÍ A VZHLEDEM K FAULPLASMOVÝM SUFOKACÍM JE BĚŽNÝMI ZPŮSOBY NERESUSCITOVATELNÁ A NEPŘEJEME SI TO.

---------------------

NYNÍ BYSTE SI MĚLI PŘEČÍST VÍCE O MATRONĚ SVAROHAUM Z JEJÍHO ŽIVOTOPISU.

©